Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Valami ötlet egy számodra...

Valami ötlet egy számodra elérhetetlennek tűnő lány elhódítására?

Figyelt kérdés

/lányok : Ti mit kedveltek nagyon? Mire vágytok stb..

/fiúk : Valami jó bevált módszer?

/Hülyeségeket hanyagoljuk pls/


2011. aug. 18. 10:51
 1/6 anonim ***** válasza:
Egy fiú: segítek,de infókat kérek.Miért elérhetetlen?
2011. aug. 18. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Mert már egyszer túl hamar elmondtam neki amit érzek iránta és ő nem hitte el,hogy bárki érezhet így iránta..én meg ott szúrtam el,hogy túl hamar mondtam ezt el neki,hisz semmit se tettem akkor még ezért,csak közöltem,hogy ez a helyzet. De am. nagyon jó barátok vagyunk,csak az a gond,hogy rajtam kívül még van csomó barátja /nem vagy féltékeny típus,csak félek,hogy egyszer csak közli velem,mint barátjával,hogy talált valakit..én meg most minden lány ügyem feladtam/csomóan összejönnének velem(nem egoból mondom/ lényeg,hogy én már őt /lehet hülyén fog hangzani/ de az igazinak szánom és más nem érdekel/ ...lényeg,hogy oszt. társam is /még 3 évig....lényeg,hogy most próbálok a legjobb barátja lenni és néha néha talán több is/máshogy nyilvánulok meg felé/commentek,beszélgetések stb/ + az is gáz,hogy még nyári szünet van,mert így nehezebb...Leegyszerűsítve : Tanácsok,ötletek kellenének,hogy mit tegyek és hogyan érte../nekem is van egy pár,csak kéne még/ + szülinapja 2 hónap múlva lesz/eddigi terv arra egy csokor rózsa névtelenül...
2011. aug. 18. 11:31
 3/6 anonim ***** válasza:

Első vagyok.Az első tanács: Nincs elérhetetlen lány.

Második: egy cipőben járunk annyi a kivétel ,hogy nagyon haladok vele.Nagyon úgy néz ki ,hogy minden összefog jönni.

Az a baj a te helyzeteddel ,hogy tényleg túl korán mondtad ki ,hogy szereted.Hány éves vagy?A lányok nem szeretik ha megkötik a kezüket(senki se szereti).Annyi a dolgod ,hogy ne add ki az érzéseidet.Pl ez a rózsa dolog is.20éve az ilyen udvarlás nagyon jó lett volna,de most..Ha lazára veszed akkor minden oké lesz.Nekem általában úgy lett bnőm,h csak barátkoztam a lányokkal.Nem akartam egyenlőre többet.Ekkor bármilyen lány azt fogja gondolni: "hm micsoda srác..még jó barátok lehetünk,és nem is az a tipikus rámenős típus.Na akkor ha már barátok vagytok akkor jó.na majd folyt köv.Ő mit mondott neked arra amit bevallottál neki?

2011. aug. 18. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

kb. egy hónapja volt ez..amit nem értesz belőle az lényegtelen,de a pontos reagálása ez volt : Hát Robi megmondom őszintén ezen most nem lepődtem meg, mert ezt azóta tudom mióta így érzel...és a Szandisat is tudtam miért van és az írásokat is és a tegnapi állapotodat is amit kiírtál..a nagybetűs lényegtelent..de úgy tetem mintha nem tudnám mert nem akartam elrontani ezt a a barátságot..én neked nem hazudok de én nem így érezek bocsánat..mint barát jó barát vagy..de amúgy ennél sajnos nem érzek többet..és tudtam h eljön ez a pillanat..és mindent tudtam amit most írtál..csak most már 100% volt..és ettől féltem végig..és ma is...h utána meg már nem beszélünk...ezt érzem..és bocsánat..de én szeretnék nagyon barát maradni ..


Ezt írta anno,ami így utólag érthető is persze...de én remélem,úgy gondolom,hogy ez csak azért lehetett,mert tényleg nem tettem érte semmit és amit írtam neki az úgy magában /mindenki szerint szép,simán enyém lesz-ezt mondták/ semmis volt... Mostanra újra nagyon jó barátok vagyunk...már egymást se a nevén,hanem kedves kitalált néven hívjuk ,plusz mivel szeret korizni vettem egyet és megkértem tanítson majd meg újra/így még többet lehetek a közelébe-ebbe is belement/ stb..szóval haladok..persze tudom ez mind semmi persze,de szerintem lehet,hogy van esély,csak kéne pár jó ötlet,hogy hogyan is tovább...igaz az se jó ha nagyon nyomulok stb..ezeket mind tudom és igen talán régies ez a rózsás ötlet is,de máshogy hogy adhatnám neki tudtára a fontosságát szülinapján úgy,hogy valami "nagy" dolgot kap..mert ha én adom és nem titkosan..azt lehet megint nyomulásnak veszi és még a barátságot is felfüggeszti ...lényeg ismételten csak annyi,hogy nem egoból,de én is értek a nőkhöz eléggé,de engem már a többi nem igen érdekel és hát ha rá gondolok nem igazán tudok tisztán agyalni ezen,ezért is kérek most külsős segítséget.

2011. aug. 18. 12:44
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom így igazából tényleg nehéz.Velem is volt olyan,hogy a lány csak barátnak látott,nem látta bennem "a férfit".Valahogy ki kéne égetni a fejéből ,hogy te egyáltalán akarsz tőle valamit.Az emberek akiért nem küzdenek(elérhető állapotban van) az nem kell nekik.Biztos volt már hasonlóban részed.Mikor tetszettél egy lánynak,de neked ő nem.Vagy mikor neked tetszik egy lány,de neki te nem.Valahogy ki kéne törnöd a baráti szférából...Ugyanakkor ne tűnjön neki,hogy neked még mindig tetszik.Csinálj úgy mintha nem tetszene neked már.Az se baj ha van egy kicsi egod.Nem az a beképzelt,hanem az a normális.Nem baj,ha néha csipkelődő megjegyzéseket teszel.Csak viccesen,tehát ne az eszére vagy a külsejére.(Ő is nevessen és mások is)Nem gond ha kicsit rossz vagy..Bizonyára tapasztalhattad már ,hogy a sok lány a "rosszakra" buknak.Nehéz lesz a dolgod mert elég halottnak látszik ez az egész.DE(!) mint már mondtam,nincs elérhetetlen lány.
2011. aug. 18. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Rendben van. Köszönöm! Majd megírom pár hét múlva,hogy hogyan is alakúltak a dolgok..
2011. aug. 19. 16:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!