Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Tengerimalac és cica együtt?

Tengerimalac és cica együtt?

Figyelt kérdés

Van 3 cicánk, és nagyon szeretnék tengerimalacot, de nem tudom hogy reagálnának rá a cicák.

Volt nyulunk és őt egyáltalán nem bántották, csak megszagolták stb. Viszont volt törprhörim is, akit folyton leakartak vadászni meg volt hogy egész nap a ketrece előtt ült az egyik. Hogy fognak reagálni a tengerimalacra??


2011. okt. 25. 20:16
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
szia! nekem van egy mentett cicám aki mindenkit karmolt (még kicsi volt kb 2 hónapos) és mindenkit harapott. és van 2 tengerimalacom. már rögtön az első napon oda tettem elé a malackákat. nagyon érdekelte de nem bántotta hanem egy picit fél tőle. kb fél éves volt amikor elkezdte őket pofozgatni de kieresztett karmokkal. elkezdtem azt csinálni h a malackákat ki tettem futni a macskát meg pórázra tettem és úgy mászkáltak együtt. ezt több mint fél évig csináltam és ma már addig jutottunk, hogy a malackák ráfekszenek a cicámra és a cicám meg mosdatja őket :) minden Tőled függ szerintem. de nem hiszem h bántani fogja. a törpehörcsög túl kicsi nekik és vadászni akarják. úgy mint a madarakat. de egy nyuszival,tengerimalaccal,csincsillával stb. szerintem össze szoktathatóak a cicáid. :) sok sikert! :)
2013. szept. 14. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
A macskám egész nap a ketrec előtt ül.
2015. jan. 26. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 Dorina :3 válasza:

Szerintem lehet...

Van egy cicám 10 éves és van egy tengeri malacom.. a cicám úgy rohan a tengerimalac elöl ha a tengeti malac megmozdul mint a villám 😂 nekem legalább is ez a tapasztalatom ... de ha elmegyek akkor bezárom a tengeri malacot

2018. júl. 2. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
Sztem a hörcsög jobban hasonlít egy egérre és a malacka még nagyobb és a hörcsögöt nyílvàn kisebbnek làtjàk
2019. ápr. 6. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!