Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hörcsögöt nehéz tartani?

Hörcsögöt nehéz tartani?

Figyelt kérdés
2011. nov. 9. 23:18
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
Nekem 1 hónapja nincs hörcsögöm, de szinte mindent tudok róluk, könyveket olvastam róluk, szóval kérdezz bátran róluk, szívesen segítek:) (Én vagyok akinek zöldet adtál:D)
2011. nov. 10. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
Könnyű tartani.
2011. nov. 10. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
Hát kinek mi a nehéz. Olvass utána, és döntsd el, hogy neked nehéz lenne-e.
2011. nov. 10. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim válasza:
Hány literes ak várumba kellene tartani?Bocs,hogy nem a kérdésre válaszoltam.Mert még nincsen hörcsögöm.
2011. nov. 10. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:

Zöld:D : meddig élnek ?

Hogy kell etetni ?

Nagyon zajosak?

Mit eszik ? (kedvenc)

Mekkora akvárium kell ?

2011. nov. 10. 14:55
 16/24 anonim ***** válasza:

Általába 3 évig élnek.

20liter fölötti akvárium az ideális számukra, de ha megoldható akkor inkább ketrec.. mert fontos számukra a mászás, amit az akváriumban sajnos nem tudnak...

Magokat esznek, amit bármelyik állatkereskedésben be tudsz szerezni, vizet is adhatsz nekik (van számukra külön itató) de azt nem minden hörcsög szereti. Friss zöldség-gyümölcs mindig legyen elöttük. ( az én hörcsögeim a salátát szerették a legjobban)

Egyáltalán nem hangosak, sőt szinte hangjuk sincs:D Maximum a mókuskerékkel zörögnek ( engem az kikészített éjszakánként:D)

Ja igen... mókuskereket mindenképp vegyél neki, hisz egy éjszaka alatt akár 200métert is tekerhet vele, így nem fog elhízni és másfél éves korára nem fog nagyon ellustulni.. így viszont biztosítod neki a hosszabb életet:)

2011. nov. 11. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:

Az előző is én voltam ( ZÖLD )

Ja még annyit, hogy egyedül is jól érzik magukat, de ha párt szeretnél neki, akkor azonos neműek legyenek, ha nem akarsz hörcsög farmot, mert egyetlen év alatt 10x fialnak... egy szülésnél max 9 kölyköt... és 6 hetes korukban már ivar érettek...15-16 napig terhesek... szóval pillanatok alatt hörcsögök százaival lehet dolgod:D

Interneten keresgélj... sok fontos infót tudhatsz meg róluk :) ( zöld voltam):D

2011. nov. 11. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:
Köszönöm ! :D
2011. nov. 11. 21:57
 19/24 anonim ***** válasza:
Akvárium nem kell nekik, megfulladnak. Amúgy google a barátod.
2011. nov. 11. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
Nem szabad a hörcsögnek párt, mert kinyírják egymást, akár egyneműek, akár nem!!!! Hörcsögöt egyedül kell tartani, neki úgy a jó!
2011. nov. 12. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!