Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Miért fél ennyire a hörcsög?

Miért fél ennyire a hörcsög?

Figyelt kérdés
Van egy roborovski hörcsögöm, akit kb. 1 hónapja vettem, és nem szoktam piszkálni, mégis nagyon fél tőlem. Ha kaját adok a kezembe be, akkor belemászik, de ha elfogy, akkor meg akarom simogatni és öszevisza futkározik. Azért van ez mert túl hiperaktív hörcsög? És amugy esténként amikor felkel ösze-visza futkározik..
2011. máj. 28. 13:06
 1/8 anonim ***** válasza:
Azért fél mert nincs kézhez szokva.
2011. máj. 28. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Toto652_89 ***** válasza:
Mókuskereke van? Tükör van a terráriumában, vagy annak közvetlen közelében?
2011. máj. 28. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Persze ilyen mókuskereke van. De tükör nincs. Miért olyan fontos az?
2011. máj. 28. 13:18
 4/8 Toto652_89 ***** válasza:
Nem, nem fontos, épp ellenkezőleg, ha lenne benn tükör, akkor pont amiatt lenne idegbeteg, de mivel nincs, akkor más a probléma, és valószínűleg tényleg az, hogy nincs kézhez szokva... mivel este aktív, időnként próbáld megsimogatni, és szerintem meg fog szokni, rájön, hogy nem akarod bántani...
2011. máj. 28. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
oké, köszönöm. :)
2011. máj. 28. 20:09
 6/8 anonim ***** válasza:
47%
Nekem is volt roborovskim és dettó ugyanez volt mint a tied. Nagyon sok ideig próbáltam kézhez szoktatni, de nem szokott meg valamiért :( El is pusztult szegénykém 3-4 hónap múlva, pedig még fiatal volt :'( Remélem a tiednek sikerül megszokni téged.
2011. máj. 31. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

idő-idő...mint a kutyánál, macskánál.

A kezedet kapcsolja össze mindig valami nagyon finommal, mindig egy picit próbáld meg megsimogatni, és előbb utóbb megbékél...

Csak fontos hogy az elején, ne fogd közre az egész kis testét, mert attól megijed, ha a kezedre felmászik, az jó kezdet lesz...

2011. jún. 1. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 lilaeri válasza:

Sziasztok!

2hete vettem magamnak egy aranyhörcsögöt és még mindig nagyon fél tőlem ha benyúlok hozzá.A kaját elveszi néha a kezemből,de ha teheti elfut!Nagyon ki vagyok akadva,mert előtte dzsungáriai törpe hörcsögöm,illetve nem egy hanem már sok,de mindegyik félt tőlem.Mindegy mit csináltam.Biztos nekem rossz a kisugárzásom.Pedig nagyon szeretem őket.De ők nem!:(

Mit tegyek?

2011. aug. 17. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!