Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Megfürdethetem vemhes tengeri...

Megfürdethetem vemhes tengeri malacomat?

Figyelt kérdés
és h igen mivel? mert amit irtatok azt szert még tudtam beszerezni,viszont megkéáne fürdetnem,én voltam aki irtam,hoyg a szomszédbol hoztam öt haza.segitsetek.köszike .
2009. máj. 10. 14:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Van külön rágcsálóknak sampon. Állateledelboltban vagy kisállatkereskedésben van.
2009. máj. 10. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Nekem a boltban azt mondták hogy kutyasampont is lehet használni,sensitivet! de láttam videókat ahol babasampot használt a gazdi! http://www.youtube.com/watch?v=EJ7u_zp7BVs

Jobban van már a malacka?

2009. máj. 10. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

köszi a linket.vegyek babasampont?arra gondolatm,hogy kamillát fözök,leszüröm,és azzal átfürdetem,mert olyan száraz böre,és avnegy hekly ahol véresre kaparta,félek hoyg a sampi csipné neki.mit szoltok?jó ötlet?

amugy hál istennek jol van,kicsit hizott,nincsennek uyg kinn a csontjai,mondjuk van étvágya szerencsére.ma mikor takaritottam a helyét,már rohant el elölem.na szerinettek,milyen a kamillás fözetes fürdö ötlet?segitsetek,hoyg segithessek rahjat.

2009. máj. 10. 15:20
 4/12 A kérdező kommentje:
már NEM rohant el..... akart lennei,az egyik mondat eleje. bocsi.
2009. máj. 10. 15:21
 5/12 anonim ***** válasza:
A kamilla biztosan nem árt neki.
2009. máj. 10. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Első vagyok: Biztos,hogy jó neki!!!
2009. máj. 10. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

jaj de jo hoyg irtatok.

akkor leht mégeste megfürdetem azt jol megtörlöm. nem fázhat meg ugy.uyge?

mert a hajszáritot emtudom hog viselné.

2009. máj. 10. 18:03
 8/12 A kérdező kommentje:
megfürdettem és nagyon-nagyon trte,szinte élvezte,néha meg kellett nézenk él e mertmeg s em moccant.most gyönyörü a bundája,viszont este fürdés után még vakarozott.egyébként honnan tudhatnám meg a körülbeli életkorát? van valami olyasmi mint a kutyáknál a fog?fura mert nagy hasa,de a cicije nem duzzadt m eg,vagy az csak akkor fog ah már szoptat?irjatok légysziiii
2009. máj. 11. 11:08
 9/12 anonim ***** válasza:

Hát az én malackámnak csak a vemhesség vége felé duzzadtak meg az emlői,miután a picik már mozogtak benne:D....különben az én 'nagy'lány malacom is így viselkedik amikor fürdés van(amint a víz hozzáér, ledermed,és egészen addig halottra játszik míg vissza nem kerül a ketrecbe a lányához...úgy tudom sajnálni....:)))

Nálatok mozognak már a picik?

Szerintem állatorvos megtudja mondani hogy hány éves lehet(vagy legalábbis megközelítőleg)

2009. máj. 18. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

18:23-nak.

nem mozognak még szerintem,bár megmondom öszintén most nem nagyon tapogatom,hadd pihizzen.

amikor pucoltam helyét vaalmelyik nap,meghallgattam pociját,és olyan fura hangokat hallottam.meg egyszer mintha rugást éreztem volna ,de nem biztos.honnan tudom meg ,hogy közeleg a szülés?

2009. máj. 19. 10:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!