Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Ha a lányhörcsögöm mellé...

Ha a lányhörcsögöm mellé hozok egy fiút, annak reményében, hogy majd lesznek kölykeik, hány napot/hetet kell várni rá, vagy miből fogom észrevenni hogy "készen vannak"?

Figyelt kérdés

Dzsungáriai törpehörcsögről van szó.

Kiskorukban egyszer már találkoztak... de nem valami agresszív jószág. :)


2011. nov. 21. 19:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Lesznek hörcsögök, de arra számíts hogyha lesznek akkor a fiú hörcsögöt külön kell tenni. + amik majd születnek azokat is külön kell tenni (külön minden egyes lányt+minden egyes fiút) mert megölik egymást (védeni fogják a területüket) <-.

Kb. 5 hörcsög születik// kevesebb vagy több!!! :D

A többire nem tudok válaszolni. Írd be. www.google.hu ->hörcsög szaporodása

2011. nov. 21. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Már utánanéztem, csak saját tapasztalatokra is kíváncsi voltam. :) Köszi.
2011. nov. 21. 21:10
 3/11 A kérdező kommentje:
Elhoztuk a fiút.:D Szerintem minden jól ment, tegnap este már próbálkoztak is... Éjjel külön aludtak, ma délután visszatettem, de most valahogy nem akarnak... ennek van vmi jelentősége? DE ha összedugják az orrukat, akkor meg olyan cuppogó hangot adnak ki, az mivel magyarázható?
2011. nov. 24. 15:25
 4/11 anonim ***** válasza:
Miért akarsz kicsiket? Mit fogsz csinálni velük, ha már rengetegen lesznek? Pénzt akarsz keresni rajtuk?
2011. nov. 24. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
egy hörcsögre nem azt mondjuk hogy lány meg fiú...-.-
2011. nov. 25. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
A kérdésemre szerettem volna választ kapni, nem a ti kérdéseitekre választ adni. És nem maradnak nálam a kicsik, hanem kell bnőmnek, meg még páran szóltak... nem a pénz miatt. ;) Vmi problémátok ezzel esetleg? :D
2011. nov. 25. 23:50
 7/11 anonim ***** válasza:
Van. Nem vagy felelősségteljes állattartó. Szaporító leszel, aki miután kielégítette ismerősei hörcsög iránti vágyát, már nem tud majd mit kezdeni a folyamatosan születő kicsikkel. Falhoz csapod majd őket? Vízbe fojtod? Vagy külön ketrecben tartod majd a két hörit, hogy életük végéig egyedül vegetáljanak? Hát gratulálok!
2011. nov. 25. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
52%
itt annyi ,,rendes,, és ,,kedves,, emberke van.....röhögnöm kell
2011. dec. 6. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
engem leszóltak, mert aranyhörit és törpehörit egy akváriumban tartok..nem fogom külön tenni őket
2011. dec. 6. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

A google a barátod: [link]

Az engem is érdekelne, hogy mi lesz később ha már nem kell senkinek kishöri.

2011. dec. 10. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!