Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Van két lányhörcsögöm amik...

Van két lányhörcsögöm amik állandóan terrorizálják egymást. Mit lehet tenni? Tegyem őket külön ketrecbe? :S

Figyelt kérdés
Nem rég vettük őket és kiskorukban teljesen egymáshoz voltak szokva. Mostanában viszont mindenen összevesznek, a kaján a házikón...mindenen. Nem lesz ennek jó vége igaz? :S
2010. júl. 12. 12:18
1 2
 1/11 anonim válasza:
Szerintem rakd külön őket egy időre és meglátod hogy hogy bírják
2010. júl. 12. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
0%
Vegyél hozzájuk fiút, hogy lefoglalják magukat valamivel =). Lehet, hogy ez csak átmeneti "agresszív" időszak. Ha észrevennéd, hogy bántsák egymást, mindenképpen tedd őket külön. Olyanról is hallottam már, h leharapott egyik másiknak a fejéből :S
2010. júl. 12. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Ivarérettek lettek. Tedd külön őket, mert tényleg nem lesz jó vége, jobb szeretnek egyedül élni a hörik :)

Én is sajnáltam őket, hogy szét kellett szednem az összes hörimet, de ezzel csak nekik tettem jót :P

2010. júl. 12. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Mert ivarérettek lettek. Két egynemű hörcsögöt soha ne tarts együtt mert kinyírják egymást. Fiút még véletlenül se vegyél melléjük mert elkezdenek szaporodni, aztán a kölykök is és egyhamar lesz 100 hörcsögöd aminek nem fogsz tudni megálljt parancsolni. Vedd külön őket vagy ajándékozd el az egyiket. Nem lesznek barátok. De a hörik elvannak egyedül is.
2010. júl. 12. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Nekünk is így volt 2 dzsungáriai törpehörivel. 2 lányt kaptunk, és az a marha, aki adta nekünk azt mondta, egyet nem ad, csak úgy ad hörit, ha 2-t viszünk. Mondtuk neki, hogy oké, de semmiképpen nem akarunk szaporulatot. Azt mondta, 2 egynemű jól megvan egymással. Aztán mindig verekedtek és egyszer az egyik úgy megharapta a másik hasát, hogy vérzett neki. Akkor külön tettük őket és kicsivel később elajándékoztuk az egyiket.

A szomszédunkban 2 aranyhörcsög volt és az egyik lerágta a másik fejét. Szóval tedd külön őket. Az az oka, hogy ivarérettek lettek.

2010. júl. 12. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:

Ez nem jó válasz hogy vegyél hozzájuk egy fiú hörit mert akkor meg megölik egymást az egyik barátom már járt igy.

2 fiú höri kell akkkor hogy mind a kettőjük lebirja valamivel folalni magát. Vagy pedig vegyél kettő mokus kereket akkor nem fogják egy mást terrozalni,de ha mégis a 2 fiú höri mellett döntesz akkor meg 2 ketrec kell hogy 1 fiú 1 lány párosítás legyen!

2010. júl. 12. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
ezt az utolsót most nem értem...:D két lány hörcsögről van szó...Szóval ez hogy ivarérettek lettek ,ez azt jelenti hogy most már ha együtt maradnak csak harcolni fognak? :S nem nagyon van most pénzem még egy terráriumra vagy ketrecre. De azt se akarom h szétszedjék egymást... :(
2010. júl. 12. 17:40
 8/11 anonim ***** válasza:
Nem is mondtam, h csak 1 fiút =D. Ivartalanítás, ha nem akarnak kicsiket, de a fiúval tényleg lefoglalná magát. A különrakás azért jobb ötlet.
2010. júl. 13. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ajándékozd el az egyiket :(
2010. júl. 13. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
ááaa :( még várok hátha átmegy rajtuk ez a gyilkolászós hangulat. Aztán szerintem külön rakom őket... deszar. De akkor miért mondják az eladók h lehet két egyneműt egy helyen tartani??
2010. júl. 14. 12:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!