Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Miért árulnak az állatkeresked...

Miért árulnak az állatkereskedésekben rágcsálóknak való kukoricát, szotyit, mikor sokan azt mondják, azt nem is szabad ennie például a tengerimalackáknak?

Figyelt kérdés
Én még a tápjából is kiszedtem, ma meg megláttam a boltokban, külön fél kilós kiszerelésekben... Most akkor baj ha eszi, vagy van aki vesz is nekik ilyet?
2011. nov. 21. 21:44
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Bizony a felsorolt jó minőségű tápokat én sem tudom mindig a saját otthonomhoz közeli eledeleseknél beszerezni, ezért havonta egyszer veszem a fáradságot és elmegyek egy másik városba és beszerzem ott. A röfikéim jóléte és boldogsága nekem ennyit megér.
2011. nov. 22. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
:)
2011. nov. 22. 20:09
 13/19 anonim ***** válasza:

Látszik, hogy te is tisztában vagy azzal h mit írsz...-.-"

a tengerimalac tudtom szerint NÖVÉNYEVŐ(!!!!!) és nem rágcsáló:)

erről ennyit...

2011. nov. 23. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó válaszoló. Nem kéne másokat kiosztanod mert tévedsz, a tengerimalac rágcsáló!!!!
2011. nov. 23. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
A tengerimalac rágcsáló. Azon belül szokták úgy mondani, hogy nem magevő, hanem inkább fűevő, mivel a természetes környezetében sem szotyit meg mindenféle gabonát eszik, hanem füvet, fák, bokrok kérgét, leveleit, gyümölcsöket főleg.
2011. nov. 23. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Egyébként magokat is eszik:) Ez a kukorica dolog fura nekem minden téren. Dél-Amerika egy nagy kukorica importőr, vagyis a szabadon élő malackák találkozhatnak vele, így fogyaszthatják is. Na mind1, ez csak eszembe jutott:)
2011. nov. 25. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 jegesmedve12 válasza:
Én azt tudom , hogy K betűs ennivalót nem szabad neki adni mert különben elpusztulnak.
2011. dec. 27. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Az, hogy a K betűsöktől elpusztulnak, az így erős. Felfújódhatnak tőle, ami valóban végzetes is lehet...
2011. dec. 27. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 Laura999999 válasza:
Én most egy megbízható választ fogok adni hiszen a szüleim állatorvosok . Szóval igaz TILOS neki K betűs ételeket adni de ha ez a bizonyos étel ki van száritva mint a boltokban akkor nem ártalmas
2017. ápr. 23. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!