Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A szüleim nem engedik meg...

A szüleim nem engedik meg hogy legyen hörcsögöm. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Állandóan nyúzom anyut de ennek ellenére nem engedi meg.Azt mondja hogy a hörcsög büdös.Mondtam neki hogy megkérdeztem az oszt.társamat és azt mondta hogy nem büdös, de ő erre azt mondta hogy már megszokta a szagát.Mit tegyek?
2011. nov. 28. 17:22
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
tudom de ha üvegessel ragasztatod meg.. meg monndjuk körülnézel a veterán,expresszen,akvarista.hu-n akkor ott akár olcsóbban hozzájuthatsz mint 1 ketrcehez:)
2011. dec. 1. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
a ketrec jobb a hörcsögnek, mivel ott oldalról is megtudod fogni, amikor az üvegben felülről fogják meg akkor neki az olyan mint amikor a ragadozó megtámadja, ez ilyen ösztönös dolog
2013. jún. 3. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Mindent csinálj meg, amit kér, elsőre. Nekem bevált! Most keresünk hörcsögöt. Tud valaki ajánlani egy megbízható tenyésztőt, Budapesten?
2014. júl. 29. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!