Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » SOS! Mit csináljak a tengerima...

Cuky123456789 kérdése:

SOS! Mit csináljak a tengerimalackámmal, ha heg van a bőrén?

Figyelt kérdés
Ma mikor simogattam a malackámat észrevettem, hogy egy helyen a feneke felett fura a szőre. Kicsit beletúrtam és a szőre hullani kezdett, csomókban, a bőrén pedig hegesedés volt. Mit csináljak most vele? Hogy csinálhatta ezt? Egyedül van a ketrecében, és nem tudom elképzelni mitől lehet. lehet, hogy azért, mert nem fürdettem? Viszont ismerősöm még sosem fürdette a malackáit, és sosem volt ilyen bajuk, és tiszták is voltak. Mit csináljak most szegénynel, nagyon meg vagyok ijedve, légyszi segítsetek!!!
2011. nov. 30. 18:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Az valamilyen bőrbetegség lesz, szerintem gomba, és nem fizikai sérülés. Vidd el orvoshoz mindenképpen, nem lesz semmi baja! :)
2011. nov. 30. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De addigis nem csinálhatnék vele valamit? Mondjuk lefertőtleníteni, vagy megfürdetni?
2011. nov. 30. 18:35
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha gomba, akkor hiába csinálsz vele akármit. Nem lesz semmi baja, ha nem kezeled most azonnal.
2011. nov. 30. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Javaslom ezt az oldalt: [link]

Valamint a fórumon is kérdezhetsz nyugodtan!

2011. dec. 1. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a válaszokat!
2011. dec. 2. 22:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!