Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Miért csipog egész nap a degum?

Várakozás kérdése:

Miért csipog egész nap a degum?

Figyelt kérdés

Délelőtt óta az egyik degum ritmikusan, és egyfolytában csipog. Adtam nasit, de az sem hozta lázba. Ki sem akart hozzám jönni, sőt inkább félt, pedig kézhez szokottak. (a másik sem jött ki, de ő csendben van)

Létezhet, h ez az orkán erejű szél zavarja őket? Mert habár csukva minden, iszonyú nagy zaj van a széltől...


2011. dec. 8. 17:05
 1/3 anonim ***** válasza:
Lehetséges. Sőt. Nincs nekik huzat esetleg egy rossz ablak miatt? Fiút lány tartasz együtt? Mert akkor a lehet hogy terhes, vagy valami ilyesmi. Ha nem múlik, és nem nő a hasa se, szerintem vidd el állatorvoshoz.
2011. dec. 9. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 RedHead91 válasza:
Igen, ezt a "szünet-csipp-szünet-csipp" kombót akkor szokták hallatni, ha meg vannak ijedve. Vidd őket egy csendesebb helyre, amíg tart ez a hülye szél.
2011. dec. 9. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat!

2 lány degum van, úgyhogy nem lesz bébi.

rossz ablak sincs, egyszerűen úgy néz ki, h túlérzékenyek.

valójában tudtam, h nagyon érzékenyek a hangokra, mert mielőtt az ajtó nyílna, már jelzik, h jön vki, de nem gondoltam, h a kinti szél zaja ennyire zavarhatja őket.

késő este is nagyon kivolt még az egyik, másnapra a szél csendesülésével megnyugodott.

azért köszi a válaszokat!!!

2011. dec. 10. 19:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!