Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mi van a nyulammal, miért kapar?

Mi van a nyulammal, miért kapar?

Figyelt kérdés
Már 2 órája folyamatosan kapar a ketrecben, nagyon idegesítő.Gondoltam ki akar jönni, hát kinyítottam a ketrecet, de nem érdekli ugyan úgy kapar.Miért???
2011. dec. 9. 07:38
 1/4 anonim ***** válasza:
A házinyúl az üregi nyúlból lett kitenyésztve, ami üregeket ás. Tehát ez csak egy természetes ösztön, hogy kapar a nyúl.
2011. dec. 9. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 RedHead91 válasza:
Pontosan, ahogyan az első válaszadó mondja. Tengerimalacok és deguk is csinálják. Ha raksz be neki egy házat, talán kevésbé érzi majd szükségét az "ásásnak", az én nyuszimnál bevált. De természetesen utána is fog majd kaparni, csak nem olyan vehemenciával, és nem olyan hosszan. :)
2011. dec. 9. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Az enyémre is rájön néha :) Aztán hónapokig semmi utána :)

Most ő is a parkettát próbálja felásni :D

2011. dec. 10. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi a válszokat.Amint kiírtam a kérdést tegnap, abba is hagyta.

Ma reggel is meg volt bolondulva, csak most épp nem kapirgált, hanem a lábamat harapdálta.

2011. dec. 10. 08:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!