Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mit csináljak, hogy ne legyen...

Mit csináljak, hogy ne legyen büdi a Törpehörim háza?

Figyelt kérdés
Mert egyszer ki akartam hipózni, de anyám elkezdte, hogy ne, mert akkor tönkremegy a szaglása(pedig soha nem volt neki-.-). Akkor mivel szagtalanítsam?
2011. dec. 14. 18:37
 1/6 anonim válasza:
Máskor menj ki a wc-re.
2011. dec. 14. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Néha takarítsd ki, és láthatóan nagy lesz a javulás, hidd el nekem.
2011. dec. 14. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
ecetes vízzel mosd ki, vagy le, de ilyen vegyszereket ne használj, az tényleg nem tesz jót neki...
2011. dec. 14. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Gondolom még ő se szokta meg, hogy a kisházból ki kellene járni wc-zni. Nekem is néhány aranyhörim odabent pisil, így aztán hamar pisiszagú lesz. Hát én amikor érzem hogy szaga van, hát akkor tisztába rakom. :) Kb. 2 naponta. De minden nap amikor etetem őket, megnézem, hogy állnak. :) Én többnyire beszappanozott szivaccsal törlöm át és öblítem le, majd megtörlöm. De van, hogy fertőtlenítem is domestosszal és utána megy rá a folyékony szappanos víz, majd öblítés. :) Nekem bevált.
2011. dec. 14. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ecet. Jól ki kell szellőztetni utána a házat, de a legjobb szer állatok berendezési tárgyainak tisztítására, mert természetes, de hatásos :)
2011. dec. 14. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én az ecetre és a mosogatószerre szavazok. Egy időben domestosoztam is, de azt nem szerette, tüsszögött. Mióta abbahagytam, nem tüsszög.
2011. dec. 15. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!