Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hogyan tudom eladni a csincsil...

Adrienn182 kérdése:

Hogyan tudom eladni a csincsillámat, szerető gazdihoz?

Figyelt kérdés
Van két csincsillám mind kettő egy évnél fiatalabb szürkék már mindenhova feltettem de nincs érdeklődő, csak párba vagy másik csincsilla mellé szeretném eladni őket.
2011. dec. 16. 18:16
 1/10 anonim ***** válasza:
Ha van 1 jó barátod,és tudod hogy gondoskodni fog róla,akkor neki.De családtagnak még jobb lenne,mert gyakran láthatnád,de hátha itt is akad érdeklődő.
2011. dec. 16. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
,1. vagyok,És még valami.Ha itt akad érdeklődő előbb tudj meg róla mindent,mert 1 nem tudhatod hogy állatkínzó-e,2jobb ha ismered azt aki megveszi.
2011. dec. 16. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Sok sikert
2011. dec. 16. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Igen már ezt is próbáltam,de mindenki azt mondja hogy nem kell neki, remélem hogy lesz itt rá jelentkező, köszi a választ:)
2011. dec. 16. 18:24
 5/10 anonim ***** válasza:
Szívesen.Tudod,szívesen örökbe fogadnám de,már van egy kis barátom,egy tengerimalac,és nincs is tapasztalatom csincsillával kapcsolatban,tehát nem tudok sokat segíteni.De ne aggódj,itt sok állatbarát van,valakit csak érdekel! :)
2011. dec. 16. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Hirdesd meg pár helyen, és válaszd meg gondosan, hogy kinek adod oda, ilyen egyszerű.
2011. dec. 16. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ingyen tutira ráharapnának az emberek, ha nics más és muszáj megválnod tőlük válaszd ezt a megoldást, de akkor még nehezebb jó gazdit találni. Egyez meg velük,hogy rendszeresen kérsz róla képet, estleg látogatnád is egyszer kétszer! VAgy kérd egy tenyésztő segítségét! Sok sikert!
2011. dec. 17. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Szia, írtam neked egy privát üzenetet!
2012. jan. 11. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Hannkah ***** válasza:
sikerült már megválni tőlük, mert ha nem akkor lehet vevő vagyok rájuk.
2012. jan. 13. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Sziasztok már sikerült eladni őket szerető gazdihoz:)
2012. jan. 15. 16:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!