Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Patkányon bőrciszta? Volt már...

Patkányon bőrciszta? Volt már más kedvencén is?

Figyelt kérdés
A patkányom fülén bőrciszta jelent meg. Voltam vele állatorvosnál, aki azt mondta, h csak szépészeti hiba, de ha nőne menjek vele vissza..eltelt 1 hónap és a ciszta a 2x-sére nőtt. Persze hétfőn elviszem állatorvoshoz, csak azt szeretném megkérdezni kezdjek nagyon aggódni, vagy hogy kezeljem ezt az egészet? :(
2011. dec. 16. 19:53
 1/7 anonim ***** válasza:
a ciszta az valami féle daganat...Patkányoknál sajnos előfordul..eddig 2 patkányom halt meg daganatban :(...Ne adj neki cukros dolgokat!
2011. dec. 16. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

A bőciszta az ilyen gennyes csomó.. én reménykedek h ki lehet vágni... :(

Hát cukrosat nem szoktam: magvakat, sajtot, tojást eszik általában

2011. dec. 16. 19:58
 3/7 Platypus ***** válasza:
Biztos az orvos benne, hogy ciszta? Mert patkánynál elég gyakori a fülrüh, ami kis bőrszínű csomóknak látszik az elején, aztán növekednek és kisebesednek. Ajánlott patkányhoz jól értő orvost keresni, mert vannak tipikus patkánybetegségek, amiket sajna elég gyakran kezelnek félre az állatorvosok.
2011. dec. 16. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
hát én nem tudom..de ha beírom googleba, hogy bőrciszta a képeknél van egy ember füle, és kb ugyanúgy néz ki.
2011. dec. 16. 20:09
 5/7 anonim ***** válasza:
Ne diagnosztizálj google alapján, az állatorvos is öt évig tanul, csak hogy azonosíthassa neked. Vidd el dokihoz, ő majd megmondja, mi az és mit lehet vele kezdeni, addig meg nyugodj meg.
2011. dec. 16. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Platypus ***** válasza:

Pesten hozzájuk érdemes fordulni patkány-ügyben:

[link]

2011. dec. 16. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget. Sajnos Pest nem nagyon megoldható, de majd elviszem hétfőn újra a városba.
2011. dec. 17. 09:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!