Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Ez normális? Vagy tennem kell...

Ez normális? Vagy tennem kell valamit?

Figyelt kérdés
Egy hete kaptam meg az első patkányaimat (most 5 hetesek), mindkettő fiú, és pár napja elkezdtek verekedni. Először még csak játéknak tűnt, de pár nap alatt eléggé eldurvult. Már nagyon sokszor csinálják, mindig lenyomják egymást a földre, pofozgatják egymást, szóval birkóznak és közben egy-egy csipogó hangot is elhallat egyikük. Harapásnyomokat egyiken sem láttam, engem sem harapnak meg, hagyják hogy simogassam őket és mindig összebújva alszanak, mégis aggódom hogy komolyan elfajulhatnak a verekedések.
2011. dec. 17. 00:28
 1/3 anonim ***** válasza:
Normális. A kölyökkori bunyó nagyon fontos szerepet játszik a későbbi rangsor eldöntésében. De ez igazából csak játék, még ha néha kicsit durvának látszik is.
2011. dec. 17. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Együtt nőttek föl vagy külön-külön vetted őket? ha együtt nőttek föl valószínű játék de ha nem együtt nőttek fel akkor lehet hogy verekedés.
2013. aug. 30. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Testvérek voltak és egyszerre hoztam el őket, azóta ivartalanítattam őket és azzal megszűntek a problémák, maximum egy kis játékos bírkózás volt. Sajnos azóta egyikük meghalt, a másik még jólvan bár kissé barátságtalanabb lett.
2013. szept. 1. 15:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!