Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csak ülök és bambulok magam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak ülök és bambulok magam elét tanácstalan vagyok, szerintetek ez normális? Mit kéne tennem? Nem tudom elveszíteni őt.

Figyelt kérdés
Barátommal 4 éve járunk.Nem rég volt egy szakításunk mert úgy éreztem nem szeret már.Egyre kegyetlenebb volt velem és ebbe bele őrűltem annyira magam alatt voltam hogy fél évig beteg lettem kb azt sem tudtam hol vagyok.Aztán ráébredt a szakításunk után hogy miket tett velem és hogy milyen kegyetlen volt meg hogy mennyire szeret és vissza akar kapni.Igért fűt fát be is adtam a derekamat hisz én is ezt szerettem volna mert nagyon szerettem akármit is csinált.A dolgok tényleg megváltoztak nagyon boldog lettem úgy éreztem bármit megtudunk oldani és tényleg jó lesz ez így már.Aztán elutaztunk 2 hétre és minden megváltozott.Egész nyaralás alatt rossz idő volt így beszorúltunk a szobába net és minden elfoglaltság nélkűl 2 hétre csak tv-ztünk kb egész végig ő pedíg teljessen bedilizett.minden nap egyre dúrvábban szólt hozzám folyton beszólogatott cseszegetett szemétkedett velem.Így hát sokat vitáztunk amiket végűl megbeszéltünk de eléggé elfajúltak a vitáink.Volt ott pár haver is néhány napra lejöttek és mind csak néztek hogy hogy bánik velem.Aztán dumált vele az egyik és pár napra jó is volt de aztán utolsó nap újra bekattant és hozzá vágta a fejemhez hogy unalmas velem és h menjünk haza elég már belőlem unatkozik és h nem szólok hozzá semmit sem olyan mintha egyedűl nyaralt volna.Aztán haza jöttünk bocsánatott kért eltöltöttünk együtt még pár napot de olyan fura volt végig velem.Most haza jöttem és itthon csak ülök és nézek magam elé iszonyúan hülyén érzem magam.Nem szeretném őt mégegyszer elveszíteni nagyon szeretem őt.De még is érzem hogy ez így nagyon nem jó.Az a legrosszabb hogy mikor megvagyunk akkor annyira jók vagyunk és nem akarok mást és inkább tűrök tűrök és várom a csodát vagy nem is tudom mint sem hogy arra gondoljak hogy talán még sem ő a nagy Ő.Úgy teszek mintha ezek normálissak lennének és mintha nem is történt volna smemi de még is baromira rosszúl érzem magam.
2011. júl. 31. 01:17
 1/6 A kérdező kommentje:
Azt még talán fontos tudni hogy a szakításunk után lefeküdtem egy sráccal de a barátomat ez sem érdekelte sohasem láttam annyira ki mikor rádöbbent hogy elveszített szóval ő is kegyetlenűl szeretett engem és ez kb 4 hónapja volt.
2011. júl. 31. 01:22
 2/6 napietus ***** válasza:
erre mondják, hogy lakva ismerni meg az embert. ez az igazi énje. ha ez kell, megnyerted. de nekem nem kéne. az meg eleve hülyeség, hogy azért, mert rossz idő van, bent gubbasztottatok egész nap, csomó mindent lehet akkor is csinálni. de nem baj, így legalább kiderült, milyen.
2011. júl. 31. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
De voltunk már máskor is enyitt együtt akor nem volt gond.Nagy viharok voltak úgy hogy nem nagyon volt más elfoglaltság,társas,dvd,Tv,főzés.Nem tudom tényleg tanácstalan vagyok nem tudom mit kéne tennem vagy hinnem nem tudom nem tudok semmit sem már csak azt h valamiért kegyetlenűl fáj és rossz megérzésem van.
2011. júl. 31. 01:31
 4/6 anonim ***** válasza:

Ezzel az emberrel biztos, hogy nem tudsz hosszú ideig együtt élni, mert akkor pont ilyen lenne, mint most.

Vagy pedig nem foglalkozna veled - az sem lenne jobb.


Nem igazán tudom, hogy mi lenne itt a jó döntés - de az biztos, hogy hosszú távon nem számíthatsz rá.

2011. júl. 31. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Mit tehetnék ez ellen?Hogyan változtathatnám meg?
2011. júl. 31. 21:06
 6/6 anonim ***** válasza:

Régi a kérdés, de fontos.


Ez egy mérgező kapcsolat, lépj ki belőle l. Nem szeret Téged, de az egója őrjöng, ha nem vagy az övé. Birtokolni akar Téged, nem pedig szeretni. Hosszútávon sosem lesz nyugalom, csak amíg azt érzi Te az övé vagy. Utána kezdődik minden elölről míg többé már semelyik férfiban nem tudsz megbízni.

2022. aug. 25. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!