Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Kopasz tengerimalac? Egy pár...

Kopasz tengerimalac? Egy pár kérdés. Meg alapjában véve a tengeri malacokról

Figyelt kérdés

Arra lennék kíváncsi hogy:


-Hogyan lehet azt elérni hogy éjszaka ne nagyon zajongjanak?

-Fűrészpor is jó alájuk?

-Mennyire nehéz a napi gondozásuk? Mennyi idő alatt van meg kb.?


A Kopasz tengerimalac mennyire fázós mit igényel hogy ne fázzon meg?



2011. dec. 18. 18:28
1 2
 11/13 Rikimisi ***** válasza:
A kopasz tengerimalac egy genetikai hiba szüleménye. Kezdő malackatartóknak nem ajánlom, m a gyors anyagcseréjük és a mégérzékenyebb bőrük miatt több odafigyelést, törődést, gondozási alűröket igényel. Finom, bársonyos a bőrük, nem olyan, mint az álltalában vett kopasz állatok, de renkívül igényes odafigyelés kell ahhoz, h több évig is boldogítson.Fűrészpor bármilyen malacnak káros, sőt, minél nagyobb szemű forgács, annál jobb, m a cocik turkálnak, kutató ösztönük erős és a por belégzsével hamar komoly légzési problémájuk lesz!
2011. dec. 20. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:

Én nem regét írok hanem egy gyors tájékoztatót!

Nekem van 2 kopasz malacom. nekem infra lámpa alatt vannak egész nap 24-26 fokon (a fürdőben). A Fűrészpor nem jó alájuk mert rengeteget fognak tüsszögni. 5 naponta szoktam almozni őket de az meg van 15-20 perc alatt ha rutinos vagy. naponta 3x kapnak tápot és kb 5x uborkát, répát, almát, petrezselymet éppen mi van itthon. Előttük mindig legyen széna mert azzal koptatják a fogaikat. Este akkor hangosabbak ha nemi érésük van kb 2 hetente 5 napig ha több malac van, ezt nem lehet megszüntetni.

2012. jan. 16. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
Amit lehagytam az az hogy a bőrüket ha száraz max 5naponta 1x bekenem gyógyszertári babaolajjal és utána nagyon szép a bőrük.
2012. jan. 16. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!