Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Ma megyünk az anyukámmal (aki...

Ma megyünk az anyukámmal (aki nem engedi meg hogy legyen hörcsögöm, mert büdös) az állatkereskedésbe. Megmutatnám neki hogy milyen aranyos a hörcsög, de ennek ellenére azt mondta hogy így sem fog venni. Tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés
2011. dec. 20. 13:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
38%

Minek mentek állatkereskedésbe, ha úgysem vesztek? Na mindegy...


Amúgy ő nem azért nem akar neked venni, mert szerinte nem aranyos. Hiába mutatod meg neki, hogy sej, de aranyos, ha egyszer nem ez az ok, amiért nem kapsz.

Nem mellesleg ez nem csak hörcsögről szól, hanem a többezres ketrecről, tápról, játékokról, forgácsról, egyebekről. Ez pedig nem két forint lenne, hanem minimum 10ezer, amit gondolom, nem te fizetnél ki.


Azt nyilván mondanom sem kell, hogy semelyik állat sem büdös, ha takarítják. De ha ezt te is tudnád, akkor nem azzal győzködnéd anyukádat, hogy cuki, hanem azzal, hogy nem lesz büdös, mert rendszeresen fogod takarítani.

2011. dec. 20. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Minek is mentek ti az állatkereskedésbe?XD
2011. dec. 20. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Nagyon szép az írásod,ebből látszik,hogy értelmes gyerek vagy. Ügyesen csináltad azt ,hogy már rávetted anyát,hogy legalább elmegy veled a boltba. Remélem lassan csak megenyhül és hamarosan te is boldog höri gazdi leszel.

Sok szerencsét !

2011. dec. 20. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Tudod aranyoskám én fizetném a hörcsögöt és mindent ami hozzátartozik(van 10 000Ft-om),csak itt az a baj hogy,,házba nem való állat" meg hogy büdös.És amit nem tudsz arról ne beszélj hanem inkább kérdezz.Amúgy meg nem azt mondom neki hogy hú de milyen aranyos hanem eddig mindig azt mondtam neki hogy nem büdös.Csak most ezt is be akarom vetni.
2011. dec. 20. 13:22
 5/11 anonim ***** válasza:

13:15

Én a húgomnak tavaly karácsonyra vettem hörcsögöt, évek óta akart. A ketrec 1800 ft volt, a forgács (azt hiszem 20 literes) 700 ft. Illetve kaja, berendezési tárgyak összesen kb 2500 ft volt.


Nem tudom, milyen 10ezrekről beszélsz.

2011. dec. 20. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
ezt az 1. válaszolónak írtam.Köszönöm utolsó válaszoló
2011. dec. 20. 13:23
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Kedes kérdező, azt hiszem, normális és kielégítő választ adtam a kérdésedre, úgyhogy te csak ne aranyoskámozz engem, mert az tiszteletlenség.


Nem tudom, mit vársz tőlünk, ha nem engedi, hát nem engedi, van ilyen, nem kaphatunk meg mindent, bármennyire is felsőbbrendűnek érezzük magunkat azzal, ha valakit becézgetünk.

2011. dec. 20. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Szerintem jó dolog egy hörcsög, az anyuka nagyon rosszul gondolkodik. Egyrészt megtanítja a gyereket arra, hogy gondoskodjon valamiről, ráadásul le is köti. Anyagilag sem egy hatalmas tétel, maga az állat párszáz forint, a többivel együtt szerintem még az ötezret sem éri el, nemhogy a tizet. És egyáltalán nem büdös ha rendesen takarítják. Az meg, hogy nem lakásba való, hülyeség. Hát hova lenne való egy háziállatnak tenyésztett hörcsög? Ki a vadonba? Fél perc alatt megdöglene. Szóval az anyuka nagyon rosszul nevel szerintem: erélyesnek kell lenni, de nem így, hanem kijelenteni, hogy az állat azonnal megy vissza a kereskedésbe, ha elhanyagolják.
2011. dec. 20. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Na, van hörcsögöd???

Szerintem nincs!

2011. dec. 20. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
jaj már :D én úgy vettem egy tengeri malacot hogy kértem egy terráriumot ingyen egy ismerősömtöl 1400 forinttal (amit nem a szülőktöl kaptam) bementem egy állatkereskedésbe barátnőmmel megvettem egy malacot almot etetőt barátnőm kipótolt hazaállitottam vele nem szólt semmit anyukám tetszett az egész családomnak most már van még egy malacom amit anya vett és egy szép nagy ketrecben élnek :D
2012. jan. 24. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!