Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Nagyobb nyuszi wc-t kellet...

Nagyobb nyuszi wc-t kellet volna venni? Vagy normális hogy a levegőben lóg?

Figyelt kérdés

Tegnap kapta karácsonyra.A legalsó rácsra tettem, szóval ami már hozzá ér a tálcához.Még is van 1cm a ketrec alja és a wc-között.

Ez volt a legnagyobb.Nem lesz ez baj neki?Nem látom hogy olyan sűrün bele menne, de azon kívülre sem pisil vagy kakil.


2011. dec. 22. 08:01
 1/8 anonim ***** válasza:

Igazából nem értem, amit írsz...


Van róla fotód?

2011. dec. 22. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Fotóm sajnos nincs.

Az a lényeg hogy nem ér le a földre a wc-je (ez a hagyományos sarok wc)

[link]

, hanem betudok alá nyúlni.

Van rajta 2 kis akasztó amivel felkell akasztani a rácsra, meg egy drót hogy oda is lehessen kötözni, hogy ne hurcolja el.

2011. dec. 22. 09:31
 3/8 anonim ***** válasza:
Értem. És amúgy azért nem ér a rácshoz, mert nincs olyan keskeny a ketrec és az oldalai miatt nem tudod teljesen letenni, vagy azért mert ezt az akasztót is használod és ezért nem ér oda az aljához?
2011. dec. 22. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
- nincs
2011. dec. 22. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Azért nem mert használom az akasztót is és a drótot is, különben le érne.De muszály vagyok rögzíteni a rácshoz, mert elhordja a helyéről.
2011. dec. 22. 11:29
 6/8 anonim ***** válasza:

Mekkora nyuszid van neked? :D

Amúgy milyen almot használsz? Az én nyuszim 1,7 kg, fapelletet használunk (súlyra bőven több, mint a forgács) és nem hordja el...


Na de mindegy is.. Ha őt nem zavarja és oda wc-zik, akkor ne foglalkozz vele :) Akkor kéne kitalálni vmit, ha esetleg billegne és emiatt nem menne bele a wc-be.. :)

2011. dec. 22. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
esetleg tehetnél a wc alá vmit, elképzelni én se nagyon tudom, hogy is néz ki :) de akkor nem billegne elvileg
2011. dec. 22. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ne akaszd fel a ketrecre csak kötözd ki erősen így nem viszi arrébb.
2011. dec. 27. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!