Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Kaptam egy másik hörcsögöt,...

Kaptam egy másik hörcsögöt, picit, egyenlőre különtettem a nagyobb fiútól, mikor szoktassam össze őket? És hogyan?

Figyelt kérdés
kérlek segítsetek!
2009. máj. 19. 17:43
 1/3 anonim válasza:
Csak akik születésüktől fogva együtt vannak azokat tudod együtt tartani.Az idegen hörcsögök nagyon verekszenek és meg is sebezhetik egymást. Nagyon kevés akik megmaradnak egymás mellett. Ha szereted a hörcsögöket akkor ne rakd őket össze.
2009. máj. 19. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
azért kössz! de összeraktam őket és nem bántják egymást! sőt még a fiú oda engedi a lányt a házába!:) de azért kössz
2009. máj. 19. 18:42
 3/3 anonim ***** válasza:
2 kezdeti höri közül, egyik sajna elpusztult. A maradéknak vettem egy új társat. Az első perctől kezdve együtt vannak, egész jó viselik, immár 1,5 éve. Néha még most is veszekszenek, de ez inkább, csak kajaszerzés, vagy területharc lehet:):)
2009. máj. 24. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!