Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Két degum van, mindkettő...

Két degum van, mindkettő fürge, a szőrük is szép és esznek is rendesen, de az egyiket olyan soványnak érzem ahogy megfogom, mintha alig enne, pedig rendesen eszik, normális ez a deguknál vagy lehet, hogy beteg? (már nyár óta ilyen)

Figyelt kérdés
2011. dec. 23. 23:25
 1/5 anonim ***** válasza:
Nagyon sovány? Azt mondtad rendesen eszik.Akkor nem hiszem hogy normális,de nem vagyok szakértő,t.malac rajondó vagyok,de ha csak akkor érzed hogy soványka mikor megfogod,és nem látod rajta,akkor szerintem nincs nagy baj,de ha nagyon durva a helyzet,akkor ÁLLATORVOS
2011. dec. 25. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem nagyon durván sovány mert a pocijánál ugyanolyan husis mint a másik csak oldalt ahogy megfogom olyankis vékonynak érzem nemolyan "párnás" mint a másik, jól van amúgy mert birkózik a másikkal meg minden,de szerintem elviszem állatorvoshoz!
2011. dec. 25. 12:18
 3/5 jegesmedve12 válasza:
szia minden képen fordulj szakemberhez vagy is állatorvoshoz! Az nem normális ,hogy sovány ha normálisan eteteted .
2011. dec. 26. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
nekem van két degum sovány ,de csak akkor ha megfogod lehet ,h változtatni kéne az étrendjén vagy a tápon!
2011. dec. 27. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Kérdező...! Ha még nem oldódott meg a gond, csak annyit szólnék hozzá... Hogy nekem is van két degum, az egyik soványabb, a fiú. S nekem is volt ilyen problémám, hogy kezembe vettem, és vékonynak tűnik... Aztán utána olvastam, az étrend volt a probléma. A szotyit add kicsit sűrübben neki, mert a szotyi nagyobb mennyiségben, hízlal! Remélem azért segítettem... :)
2011. dec. 29. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!