Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Van egy vadászgörényem, hím,1...

Van egy vadászgörényem, hím,1 éves. és úgy veszem észre hogy keveset eszik. Nemvolt beoltva semmire :S szerintetek beteg? Vagy mi lehet? Vagy ilyenkor ez a normális ha nem eszik sokat?

Figyelt kérdés
tenyésztőtl vettem, kézhez szoktatva.
2009. aug. 26. 23:47
 1/7 anonim válasza:
szerintem egyszerűen a melegtől is lehet. milyen gyakran eteted, és mennyire sokat adsz neki? lehet hogy csak azt a kaját nem szereti nem?? 18/l/göritulajdonos
2009. aug. 27. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

szerintem egyszerűen a melegtől is lehet. milyen gyakran eteted, és mennyire sokat adsz neki? lehet hogy csak azt a kaját nem szereti nem?? 18/l/göritulajdonos


reggel és este adok neki, nyers pulykahúst. kb 5x5ös húskockákat, olyan 5-6 darabokat:D

2009. aug. 27. 19:44
 3/7 anonim válasza:

na hát változatosan etesd!!!

a napi 2alakalom elég, de azért napközben,időnként kaphat egyebet, kóstoltass meg vele dolgokat. ananász, dinnye, tojás, levest enyém pl nagyon szereti,ilyenek=) persze nem ezekkel kell nagyban etetni, tökéletes a hús, de abbólis adj neki változatosan!!! sztem nincs baj vele, csak ez a h*lye meleg neki is az agyára ment=) pancsiztasd hűvös vízben, igyon eleget, aztán jólvan=)

de ha viselkedésében is (meg pisi-kaki stb)bármi egyébben szintén változás van, akkor orvos!

2009. aug. 27. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
rendben :D
2009. aug. 27. 22:15
 5/7 anonim ***** válasza:
mi 600 km-t autóztunk (oda-vissza)mert a drága pici görim beteg volt...nyomorult görényed azt se illeti meg hogy pár ezret rákölts????akkor pukkadj meg!!!!egy ilyen mocskos embernek minek állat ???????????olasd be ha szereted. ennnyyyiiiii!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2009. aug. 28. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
jólvan he :O xD ilyenkor lehet még oltatni amugy?
2009. aug. 29. 23:59
 7/7 anonim ***** válasza:
persze!!!!!csak kérdezd meg az orvost
2009. okt. 18. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!