Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Megfájdulhat a tengerimalac...

Megfájdulhat a tengerimalac hasa a diótól?

Figyelt kérdés
2011. dec. 31. 21:50
 1/5 anonim ***** válasza:
nem hogy megfájdulhat, hanem 2 héten keresztül fog tőle fosni de olyan szinten, hogy azt is megbánja hogy a világra sz*rták
2011. dec. 31. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
xD
2011. dec. 31. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem kell a malacnak olajos magvakat adni, mert nehezen emészthetők és el is híznak tőle. Aki nem tud normális választ írni, az pihengesse még ki a másnaposságot.
2012. jan. 1. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm,a normális választ!

sajnos úgy néz ki lehet evett. unokahugom 2 éves még karácsonykor lehet bedobott neki egy kicsit... nem tudtam mire gondolni h miért sír szegény malackám. És napokig nem tudtam sdzabad állatorvost találni,csak ma délelött. kapott görcsoldó injekciót már sokkal jobban van.

2012. jan. 1. 13:03
 5/5 Norina86 ***** válasza:

Figyeld még egy darabig, hogy rendesen bogyózik-e, nem biztos, hogy csak az olajtól görcsölt be, az is lehet, hogy egy keményebb darab megsértette belül, és azért fáj.

Igazából egy kevés olajos magvat néha lehet adni, de csak megpucolva és ritkán, csemegeként.

Ha a malacnak emésztési gondja van, én először probiotikumot szoktam adni, állatpatikából Bio-Lapist 1/4-et pici vízzel elkeverve fecskendőből. Egy tengerimalactartónál nem árt ha mindig van otthon, mert érzékeny a pocijuk, darabra lehet venni, olyan 300 Ft körül van. Akár adhatnál neki egy 3-5 napos kúrát, hogy regenerálódjon az emésztése. 1/4 reggel, este.

2012. jan. 1. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!