Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Nemtudtam hogy a tengerimalacn...

Nemtudtam hogy a tengerimalacnak nem szabad fejessalátát adni valaki mit kell ilyenkor neki adni ha adtam neki?

Figyelt kérdés
2012. jan. 3. 12:08
 1/10 anonim ***** válasza:
Miért ne lehetne?
2012. jan. 3. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
mert azt olvastam
2012. jan. 3. 12:18
 3/10 Platypus ***** válasza:
A saláta nem mérgező, hanem gyakran vannak benne vegyszermaradványok, ezért nem ajánlott. Tehát van egy adott kockázata, de nem biztos, hogy bármi baja is lesz tőle a malacodnak. Figyelj rá oda pár napig, és ha bármi rendelleneset látsz, akkor spuri a dokihoz.
2012. jan. 3. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Boltban kaphatót nem lehet nekik adni,mert permetezve van!

Nem tudsz mostmár mit csinálni,ennyitől nem fog meghalni,csak ha rendszeresen eszi.

Ha kertes házban laksz,akkor tavasszal vess salátát,és azt nyugodtan adhatod,vagy ha panelba laksz,és van kertes ismerősöd,akkor kérhetsz tőle is,persze,csak ha nem permetezi.

2012. jan. 3. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
attól még ugye nmlesz baja hogy adtam nekik 4 levél salátát?
2012. jan. 3. 13:45
 6/10 anonim ***** válasza:
Hát szerintem nem kéne hogy baja legyen.Én úgy tudom,hogy a folyamatos adagolásnál halmozódik fel benne a méreganyag, és az viszi el előbb-utóbb a malackát.
2012. jan. 3. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
semmi baja nem lesz tőle, de csak olyan zöldséget adj neki amit tudod hogy nincs permetezve, tehát nem boltban vettet
2012. jan. 3. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 RoyalDamage válasza:

egy hónapba ha adsz neki egy két levelet semmi baja nem lesz

a mieink kicsi korukba rengeteget kaptak

2012. jan. 3. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

ma 13:16

A boltban kapott hogyan lenne permetezett? Az emberekkel , gondolod azt etetik? Vannak azért élelmiszer egészségügyi előírások .És bármily hihetetlen, betartják és betartatják.

2012. jan. 3. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Igen,képzeld el hogy permetezik,és lerakódik a saláta levelébe,le sem tudod mosni.Szted miért olyan szépek a boltban kapható saláták?Ennyi mennyiség emberre nem veszélyes,nem bír salátából annyit megenni,hogy kifjtse a rossz hatását.De képzeld el a nálad 60szor kisebb tengerimalac pici szervezetébe szerinted mennyi méreganyag kell,hogy bejusson,és hasson?Nem azt mondom,hogy 2 hét alatt elpusztul a malac,majd 1 év múlva,ha rendszeresen kap salátát.
2012. jan. 4. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!