Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Kb. mennyibe kerülhetnek a...

Kb. mennyibe kerülhetnek a törpenyuszik egy állatkereskedésben?

Figyelt kérdés
2012. jan. 3. 17:33
 1/7 anonim ***** válasza:

5eFt-tól indul.

Állatkereskedésben ne vegyél nyuszit, nagyon korán bekerülnek, idő előtt vannak elválasztva az anyukájuktól, hogy megnyerjék az embereket, hogy mennyire picik stb.

Ha pesti vagy tudok 2 nagyon jó tenyésztőt is ajánlani!

Írj privit, ha érdekel!

2012. jan. 3. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Szia. Sajna nem vagyok pesti, de még csak közeli sem. Ismerősöm sem nagyon akad, aki tudna adni, úgyhogy sajna csak az állatkereskedés marad... :(
2012. jan. 3. 17:36
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha Fehérvári vagy akkor én tudok neked mondani egy jó helyet, bár nem tudom, hogy hol laksz és hogy neked mi a messze.
2012. jan. 3. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Dunaújvárosi vagyok, a Fehérvár még megoldható lenne. :) Csak nem akarok a nyuszival átutazni egész pesten, aztán még +2 órát zötykölődni haza Pestről:/:)
2012. jan. 3. 17:47
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha érdekel akkor itt van annak a boltnak az oldala: [link]
2012. jan. 3. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Èn is fehérvàri vagyok és az ismerősöm Fehérvàron nyuszikat tenyést! Ha érdekel, megadom a telefonszàmàt priviben! + esetleg ràkérdezek van-e honlapja :)
2012. jan. 3. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én ahol én lakom itt egy törpe nyúl 1.500Ft/db

Nagyon szépek ismerem is az állatkereskedésest. Ő rendesen tartja őket és nincsenek korán elválaszt. Egészségesek. Ő tenyészti őket.

2012. jan. 3. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!