Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hogyan vegyem rá a szüleimet...

Hogyan vegyem rá a szüleimet hogy lehessen törpehörcsögöm?

Figyelt kérdés

13L vagyok. Van már egy kutyám,de nagyon rég óta szeretnék egy törpehörit. Amikor meglett a kutya apa már akkor mondta hogy nem lesz más állatunk rajta kívül de ez kb. másfél éve volt,azóta nem beszéltem vele erről,mert tudom hogy ha rosszul kezdek neki nem lenne a válasz. Ilyeneknél általában apa dönt. Csak nemtudom hogyan fogjak hozzá meg stb..

A kutyusomat csak én gondozom én sétáltatom,fürdetem,fésülöm,a zsebpénzemből veszek neki ennivalót. Szóval rendesen gondozom.

A törpehörcsögöt meg én szobámba tartanám,és így nem érezhetnék a 'szagát' (Még mielőtt lett kutyánk akkor is szerettem volna már egy törpehörcsögöt,csak azt mondták,hogy nem,mert büdös..)

Hogyan vegyem rá apuékat? Hogyan fogjak egyáltalán hozzá :'D? Én úgy gondoltam hogy a szülinapomra kérném (jan.20). Félek,hogy nem engedik meg.:/


2012. jan. 4. 19:21
1 2
 1/12 anonim válasza:
mutasd meg nekik h milyen cuki nálam bevált v ha kapsz zsebpénzt mond h te tartod el.
2012. jan. 4. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Én csak annyit üzennék nekik, hogy egy hörcsög csak akkor büdös, ha nem takarítják, nem gondozzák megfelelően. Egyébként pedig a legtisztább rágcsáló!! Nem pisil összevissza, hanem csak egy sarkot választ ki és oda jár mindig.íaqyaq
2012. jan. 4. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
előző vagyok, az utolsó ákombákomot nem én gépeltem be, szóval csak az értelmes szöveget írtam én.
2012. jan. 4. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Hát zsebpénzem van annyi hogy eltartsam.:) Amúgy ma már megcsináltam a 'lakhelyét'. Még nem engedték meg,de amúgy is unatkoztam,szóval..:D Ketrecünk van itthon,létrás. Meg volt ilyen faalapanyag és abból csináltam alagutat és búvóhelyet neki.

Egyébként vasárnap beszélek apuékkal,megmutatom a ketrecet is,amibe már beletettem a kellékeket (amiket az előbb leírtam).:)

2012. jan. 5. 16:14
 5/12 A kérdező kommentje:
*Még nem engedték meg mert nem hoztam fel a témát
2012. jan. 5. 16:14
 6/12 anonim ***** válasza:

tudom h ez off

de mekkora a ketrece ? és a tárgyak benne milyen anyagból vannak?

2012. jan. 5. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Nagyon nagy a ketrec(pontosan nem tudom mekkora de nagy),és a tárgyak benne fából vannak a búvóhelye,meg az alagút. meg tettem bele wc papír gurigát is.
2012. jan. 6. 07:10
 8/12 A kérdező kommentje:

Anyával egyébként ma reggel beszéltem :)

El is mondtam neki mert kifaggatott, főleg hogy már célozgattam hogy valami 'nagyobb' dolgot kérek,de tudom hogy megtudják adni nekem. Megbeszéltem vele,és azt mondta hogy részéről rendben de csak ha apa is belegyezik. Megmutattam neki a a berendezett ketrecet,és már a höri nevén is gondolkoztunk .:D

Persze apa belegyezése is kell és ahogy már írtam általában ő dönt az ilyenekben de már ő is kíváncsiskodik mert neki is célozgatok. Azt is mondta hogy bármi az megérdemelném és ha tudják akkor megadják nekem.:DD

Holnap vagy holnap után mondom neki is.^^

2012. jan. 6. 21:40
 9/12 anonim ***** válasza:

Örülök, hogy ennyire kitartó vagy! :D

Hidd el, apukád is megfogja engedni, lehet hogy csak egy meglepetést akarnak azzal, hogy majd a születésnapodon amikor hazamész suliból már megtaláld a törpehörit a ketrecedben! :D

2012. jan. 6. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Hát remélem.:)
2012. jan. 7. 21:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!