Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Miért rezeg a patkányom?

Miért rezeg a patkányom?

Figyelt kérdés

Nagyon szeret rajtam lenni,sőt csak rajtam érzi magát biztonságban,ha lemászik kíváncsiskodni és valami megzavarja rohan vissza rám!Nyalogat,eszik és mosakszik is rajtam!

Szoktam érezni ilyen rezgő/remegő érzést!Ez miért csinálja?Fél?

Olvastam hogy tud dorombolni mint a macska,csak ugye jóval gyengébben!Lehet hogy ez az?

Köszi a válaszokat!

Jah és 8 hetes kisfiú a drágám!:)


2012. jan. 6. 11:14
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
24%
vagy üzenete érkezett, vagy pedig éppen hívják. Nincs tartozása véletlenül?...
2012. jan. 6. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
A tengeri malacom is ilyen,biztos csak szaglászik téged,akkor szokott remegni,csak kiváncsi.
2012. jan. 6. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Jól érzi magát, elégedett:)

Sok örömöt kívánok hozzá!

2012. jan. 6. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Igen, ez végül is "dorombolás", csak a fogával csinálja, csattogtatja őket. Azt jelenti, hogy jól érzi magát. :)
2012. jan. 6. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
koszonom a valaszokat,de nem hallom hanem erzem,szoval ilyen remegesszeru!
2012. jan. 6. 19:43
 6/13 anonim ***** válasza:
Igen, az az. Rezeg az egész patkány, ahogy reszelgeti a fogait.
2012. jan. 6. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Az egyik aranyhörcsögöm nekem is ezt szokta csinálni, amikor kiveszem. Alig várja hogy betegyem a kezem és rámmászhasson! És akkor amikor a kezembe van, akkor ahogy simogatom, érzem hogy az egész teste rezeg! De nem a fogai, hanem a teste!! Lehetséges, hogy ez nála az, mint egy macskánál a dorombolás?? És érzi hogy szeretem őt?
2012. jan. 6. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Az enyém akkor csikorgatja a fogait, ha méltatlankodik. Rezegni már láttam én is, de akkor úgy rezgett, mintha felhúzhatós játék lett volna, mindene rezgett iszonyat gyorsan. Mondjuk ilyet egyszer láttam. Attól is rezeg, ha vakarózik. Sőt az egész ágy rezeg ha a fiú vakarózni kezd :D
2012. jan. 8. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Platypus ***** válasza:

Youtube: "bruxing rat"


Ez az a rezgés, amit a boldog patkány csinál. Az ideges patkány is rezeg, csak olyankor máshogy csattogtatja a fogait. A tüzelő nőstény is rezeg, olyankor a fülét is remegteti, de ez a tiédnél nem játszik.

2012. jan. 9. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Nem,biztos hogy nem ezt csinálja!

A teste rezeg,mint mikor fázik egy állat kb olyan!

Az más amire ti gondoltok!Azt hallom én is mikor a fogait "csikorgatja",de ez más!

Jah és az ugye még nem baj ha nem értékeli annyira a simogatást?Mármint még nem marad meg sokáig egy helyben és hagyja hogy simogass?Még kicsi így gondolom várhatok még!:)

2012. jan. 9. 12:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!