Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Miért rezeg a patkányom?

Miért rezeg a patkányom?

Figyelt kérdés

Nagyon szeret rajtam lenni,sőt csak rajtam érzi magát biztonságban,ha lemászik kíváncsiskodni és valami megzavarja rohan vissza rám!Nyalogat,eszik és mosakszik is rajtam!

Szoktam érezni ilyen rezgő/remegő érzést!Ez miért csinálja?Fél?

Olvastam hogy tud dorombolni mint a macska,csak ugye jóval gyengébben!Lehet hogy ez az?

Köszi a válaszokat!

Jah és 8 hetes kisfiú a drágám!:)


2012. jan. 6. 11:14
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
ááá na akkor nálunk az volt az a fülrezegtetés :D
2012. jan. 9. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 Orsii7 válasza:
Amikor rezegnek akkor érzik hogy szereted őt és kényelmesen érzi magét nálad.:)) És nyugii a simogatáááss még várhat.:D sőtt van olyan hogy oha nemfoja engedni magát simogatni mert nagyon aktiiv fürge .:):P az enyém pl. lassan egy éves éshááát még mindig nem engedi magát simogatni de szokott nyalogatni és nekem is eszik mosakodik az ölembe és ha megilyed hozzám szalad.:D
2012. jan. 26. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:

erre pontosan èn is kivâncsi lennék.az enyém is csinàlja néha.amikor kiengedem a ketrecből és azonnal fut egy pàr kört..na ilyenkor csinalja ezt.az elso 10percben kb.sőt pl.futas közben 1-2mpercre megàll megrezzen és megy tovabb.szoval szerintem örül hogy kint szaladhat.


az enyem 1,5eves es most éltem meg nem rég h mellém fekszik es hagyja simizni magat.eddig erre vartam,szerintem idősebb korukban lassulnak.hamarabb elfaradnak.

2013. jan. 6. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!