Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Egy kínai csíkos törehöri...

Egy kínai csíkos törehöri lehet magányos?

Figyelt kérdés
Van egy kínai csíkos törpehörim délelött egyedül van de délután szinte végig a szobámba vagyok(bár sokszor végig akarja aludni de felkeltem).Egyedül van egy (neki) viszonylan nagy ketrecben de tása.Lehet magányos?Ha igen akkor milyen fajta "barátkát" vegyek neki?
2012. jan. 6. 19:16
 1/4 anonim ***** válasza:
A hörcsögök nem szeretik a társaságot, a természetben is magányos állatok. Úgyhogy ne vegyél semmit, főleg ne más fajú állatot.
2012. jan. 6. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
magyarul nem lehetne?
2012. jan. 7. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
akk most végülis lehetne de nem örülne neki?
2012. jan. 7. 19:14
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia, most olvastam utána ennek a fajtának, mert bevallom eddig nem tudtam arról, hogy a törpehörcsögnek ilyen fajtája is létezik. Azt írják, csak akkor tartsd párba őket, ha két egykorú lányt tartasz, akik kiskoruktól együtt vannak. Egyébként nagy az esélye annak, hogy támad az egyik a másikra, mivel a kínai csíkos nem egy barátságos hörifajta, nehezen idomítható, az ember társaságát is nehezen tűri.

Így én azt javaslom hagyd egyedül, foglalkozz te vele, hidd el, nem lesz annyira magányos, ha esténként foglalkozol vele egy keveset.

2012. jan. 7. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!