Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Nem szelídül kerekedelemben...

Nem szelídül kerekedelemben vásárolt csuklyás patkányom! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Pár hónapja vettem, de nem akar megyszelídülni.az ételt már elveszi a kezemből, de ha ki akarom venni csak a szökésen jár az esze mit tegyek?

2012. jan. 7. 11:02
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
hát engedd ki sétálni, pl fürdőszobába, vagy olyan helyre ahol nem tud megszökni előled.
2012. jan. 7. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
köszi. és fogjam magamhoz,simogassam vagy csak hagyjam stálgatni?
2012. jan. 7. 12:28
 3/15 anonim ***** válasza:
Hagyd sétálgatni, ha feléd jár, adj neki kaját, simogasd meg, fogd meg, de aztán engedd tovább sétálgatni. Sokat beszélj hozzá, sokat vedd ki, és amikor a kezedben van, akkor adj neki valami finomat:)
2012. jan. 7. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
hogyan fogjam meg helyesen mert mikor megsimítom és készülöm őt megfogni elkezd nyüszíteni.A hasa alatt fogjam vagy hogyan.
2012. jan. 7. 13:19
 5/15 anonim ***** válasza:

Hát fogd meg a hasa alatt aztán tedd fel a válladra.


Én sokszor föltettem a vállamra és ott megmaradt, csikizte a nyakamat, aztán úgy gépeztem hogy ült a vállamon, néha lemászott a hátamon a székre.

2012. jan. 7. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat.
2012. jan. 7. 19:02
 7/15 anonim ***** válasza:
Én is kereskedésből hoztam a patim, sokat van kinn, és bár úgytűnik szökne, a francia ágyról nem mer leugrani, azon hagyom szaladgálni, kb 4-5 alkalom után már magától megmászott engem, fejest ugrott a pulcsimba és alatta a vállamon aludt. Azóta ha kiveszem 1re jön a vállonfutás,majd fejes és némi alvás után a terepszemle. A szobatisztasággal sincs gond, pár percre már magában is hagytam az ágyon, ha meg ott vagyok se bámulom folyamatosan és még nemolt gond. Hajrá neked is!
2012. jan. 8. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
köszi majd kipróbálom .
2012. jan. 8. 10:42
 9/15 anonim ***** válasza:
Enyém se szelídült meg. Ilyen a természete :) A husky pateszom viszont teljesen szelíd, hallgat a nevére, követ mindenhová.
2012. jan. 8. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Ja és hable válaszaira ne feltétlen hallgass, ha bezárod úgy hogy nem tud elmenni, elbújni, csak agresszívabb lesz, mert fél. Hagyd rá, jön ha akar. Nem mindegyik patkány született ölbe.
2012. jan. 8. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!