Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A törpehörim beteg, vagy...

A törpehörim beteg, vagy megbolondult?

Figyelt kérdés
Van 2 törpehörim, de az egyik "megzavarodott", vagy vmi betegsége van. Egyfolytában körbe-körbe forog, egyre kisebb körben, mig végül a bal lába magaalá fordul, s hanyattesik. Egy üvegkalitbában vannak, már 1,5 éve. Már a kis házikójuk tetejére sem bír felmászni. Egyik kis heréje mintha dagadtabb lenne, lehet, hogy ez a baj? vagy nagyon megöregedett? ill. egyik szeme időnként összeragad, ezt kamillával borogatom, s akkor elmúlik. Szerintetek mi lehet a baj?
2009. máj. 24. 17:09
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem már öreg szegény, a másfél év az sok az ilyen pici jószágoknak.:'(
2009. máj. 24. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
74%

Nézesd meg állatorvossal őket!

A hörcsögök általában 3-4évig élnek!!!

Az enyém lassan 2éves de semmi bajt nem tapasztalok nála!!!

2009. máj. 24. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

A 3-4 év többnyire csak a "mezei" fajtákra igaz, ezek a nagyon pici tenyésztett hörik általában nem bírják addig.

nagyon sok ismerősömnek (és nekem is) van/volt ilyen hörcsöge, és szegények elég hamar kihaltak.

De persze tényleg lehet, hogy "csak" beteg.

2009. máj. 24. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 4 évesen halt meg a hörim (öregségben) nagyon szerettem és azt mondták jó ha 2 évet élni fog ahoz képest és nekem mielőtt meghalt azelőtt 1 hétel mindig beragadt a szeme :(

Most van egy hörim!

Szóval vagy elviszed orvoshoz és húztok még valamennyit az életéből vagy hagyod szépen elnyugodni(nagyon rossz ezt leírni)de azért ez nem biztos hogy meghal

2009. máj. 24. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Vasárnap reggelre sajnos elpusztult szegényke:(:( Annyira sajnálom....
2009. júl. 22. 20:25
 6/7 anonim ***** válasza:

:((gészvétem:(nekem még nem pusztult el a pár(dzs.törpehörik)és van 8 kölykük is:D nagyon sajnálom:(

szegényke...

2009. aug. 27. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
bocs részvétem:D(előző voltam)
2009. aug. 27. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!