Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hogyan vegyem rá a szüleimet...

Hogyan vegyem rá a szüleimet (főleg apámat), hogy lehessen dzsungári törpehörcsögöm?

Figyelt kérdés
3 éve volt aranyhörcsőgöm, de naponta takarítottam de megis büdös volt. Főleg ez miatt nem engedik.
2012. jan. 9. 17:53
 1/7 anonim válasza:
Énis szerettem volna egy tengerimalacot de nekem is azért nem engedték mert hogy biztos nem takarítanám meg stb...de aztán amiért jók voltam a tanulmányi eredményeim és ezért apa egyik nap hazaért és ő hozta.:) azt mondta ez volt a 'vágyam'.:! te is próbálj meg jól tanulni meg sokat segíteni nekik és akkor hidd el megfogják majd engedni.:))
2012. jan. 9. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Vegyél neki macskaalmot, és tedd a sarokba ahol végzi a dolgát-mert hogy az enyém egyhejre végezte a dolgát, és azt naponta kiveheted, kidobhatod, nem lesz büdös.Ja és a dzungári kisebb méretű tehát nem olyan büdös mint az aranyhörcsög. Szóval csak kitartóan,össze fog jönni.
2012. jan. 9. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
a dzs.t. höri nem büdös
2012. jan. 9. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nekünk is volt dzs.i törpehörink, és az tényleg nem volt büdi. Macskaalmot raktunk alá és arra forgácsot. Hetente 2x takarítottuk.

Fűzd meg anyudat, aztán aput meg majd együtt. :) Nálunk így sikerült. Apa ugyan tényleg nem sokat foglalkozott vele, de elfogadta.

2012. jan. 9. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ez érdekes, nekem soha nem voltak büdösek a hörcsögeim, pedig volt hogy 2 fiú volt együtt. nagyjából egy helyre pisilnek, így azt a kevés szennyezett forgácsot akár naponta is ki lehet szedni... Nekem régen (meg még most is) az volt a módszerem, hogy -ugyan nekem se engedte anyum- de fogtam magam, és hazaállítottam egy egérrel vagy egy hörcsöggel és kész :D nem sokáig húzta a száját, mondanom sem kell, hogy utána anyum szerette meg a legjobban az állatkát és ő sírt a legjobban, mikor elpusztult. Aztán persze minden szülő más, de ezt már mástől is hallottam, hogy bevált :)
2012. jan. 10. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Megnyugtathatod őket, hogy a dzsungáriai höri nem budös, csak ha 2 hétig nem tisztítottad ki.De vigyázz a testvéremnek kínai csíkos törpehörcsöge volt és rémesen bűzlött.
2012. jan. 12. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
itasd le őket
2012. jan. 14. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!