Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mivan akkor ha a törpehörcsögö...

Zsuzsiiiii:D kérdése:

Mivan akkor ha a törpehörcsögöm nem akar enni és nagyon sovány! :' ( ugye nem fog meghalni? :' ( :' ( :' (

Figyelt kérdés
2012. jan. 7. 13:06
 1/8 anonim ***** válasza:
előbb utóbb minden állat elpusztul. Ha beteg, gyenge akkor felkészülhetsz rá igen...
2012. jan. 7. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mennyi idős? A hörcsög nem egy erős állat tehát nem hinném, hogy életbe marad, főleg ha nem viszed állatorvoshoz!
2012. jan. 7. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
vizet adsz neki? mivel eteted? Az enyém igazi bélgép volt, szerette a szotyit, tökmagot, répát, salátát, almát azon kívül minden édességet, a gumicukor volt a favorit, meg a ropi :)ja és imádta a gyümölcsleveket is. Szívesebben itta mint a vizet, de ha szomjas volt, akkor a vizet is persze. Remélem adtam pár tippet :)
2012. jan. 7. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Semmiképp ne adj neki aszalt gyümölcsöt mert az az állat elvesztéséhez vezethet.
2012. jan. 7. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
hát már majdnem 3 tehát igen amúgy nekem is szereti a szotyit a tökmagot a vizet azt kétfofára tömi be meg nem adunk neki k betűs ételeket!! mert az felpuffastja!! :'( és remélem hogy nem fog meghalni mert akkor nagyon szomorú lennék és a fiát is itt hagyná magára!!:1( :'( :'( :'(
2012. jan. 7. 14:49
 6/8 anonim ***** válasza:
A hörcsögök olyan 2-3évet élnek már a tied is öreg! És így, hogy nem viszed állatorvoshoz valószínűleg meg fog halni!:( De ez már lehet az öregség jele! Pl. az én hörcsögöm csak másfél évet élt!
2012. jan. 7. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
de elvittem a dokihoz és nem mondtak rá semmit!!!! :'(
2012. jan. 7. 19:19
 8/8 anonim ***** válasza:
Próbálj gyümölcslével felhígított vizet adni neki, lehet hogy azt megissza. Esetleg szeggy ha ott nincs hó gyermekláncfű zöldjét hátha megeszi. de meglehet hogy el fog pusztulni készülj felj rá.
2012. jan. 7. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!