Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mitől lett világosabb a...

Mitől lett világosabb a hörcsögöm?

Figyelt kérdés
Kb. november óta a szürke hörcsögöm világos szürke és fehér szőrszínre váltott. Ez baj, vagy csak ilyen téli szőre lehet ez?
2012. jan. 12. 22:32
 1/8 anonim ***** válasza:
Kifakult a napfenyhianytol? Hat igen, a szep lebarnult szine kifakult...
2012. jan. 12. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Platypus ***** válasza:
A winter white törpehörcsög télen kivilágosodik.
2012. jan. 12. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Dzsungáriai törpehörcsög, szerintem ez valami téli bunda lehet, csak nem vagyok benne teljesen biztos,mivel téli álmot pl nem alszik( azt olvastam,hogy ha nem lakásban lenne aludna). Kis megerősítést szeretnék,hogy nincs baja tényleg,vagy ha mégis lenne azt sem ártana tudni.
2012. jan. 12. 22:42
 4/8 anonim ***** válasza:

felkapcsoltad a villanyt? xD


Na jó, sztem biztos nincs baja, attól ha csak kivilágosodott a szőre, de amúgy ugyanolyan sűrű, selymes, fényes stb.

2012. jan. 12. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Platypus ***** válasza:
50%
A winter white a dzsungáriai másik neve. Az a pár fok, amivel télen hidegebb van a lakásban, elég ahhoz, hogy kiváltsa a változást. Nem mindegyik lakásban tartott hörcsöggel történik meg, de teljesen normális dolog.
2012. jan. 12. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, semmi baja nincsen, az enyémnek is más színű lett a szőre tavaly télen!! :)
2012. jan. 13. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
a dzsungáriaiak ilyenek nekem is ilyen van és az enyém is fehér lett + most vakon írtam
2012. jan. 14. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Kszönöm, így megnyugodtam, a winter white-ot meg jó tudni,most hallottam először,hogy így is hívják:D
2012. jan. 16. 16:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!