Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mi történik a hörcsöggel ha...

Mi történik a hörcsöggel ha káposztát adok neki? sajnos megtettem többször is de nincs semmi baja

Figyelt kérdés
2012. jan. 14. 00:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ha nincs agyonpumpálva a káposzta növényvédővel (vagy ha csak a belső levelekből adtál neki) akkor szerintem nem lesz baja.
2012. jan. 14. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:

Én adok neki mindet a 2 hörinek.

Alma,káposzta,sali,krumpli,répa,zöldség..a karfiolt nem ették meg,szőlőt sem, paradicsomot sem...Azt mondták ehetnek mindent,max elcipelik le az alomba,vagy nem eszik meg.Olyan kis ducik,jól élnek a drágák..kisfiaim imádják őket, csak az én gondom a 2 vacak :-D

2012. jan. 14. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

KÁPOSZTÁT, KRUMPLIT, KARFIOLT, RETKET, CITROMOT TILOS ADNI NEKIK! Lehet hogy most nem volt baja, de máskor előfordulhat hogy lesz! Ugyanis a káposzta puffaszt!

Ilyeneket ne adjatok a höriknek, ha egy kicsit is szeretitek őket, könyörgöm!! :(((

2012. jan. 14. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
nem kell nekünk könyörögni úgy is adunk neki
2012. jan. 14. 16:48
 5/11 anonim ***** válasza:
Akkor dögölj meg!
2012. jan. 14. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
Én 2. vagyok--viszont nem tudtam biztosan nem lehet.De nem is eszi meg mondjuk...a kereskedésben a hölgy azt mondta--kicsit szagosak lesznek ha ilyesmiket adok nekik...de ártani nem akarunk,annyira édik!
2012. jan. 15. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
78%-ossal teljesen egyetértek. Akkor mér tetted fel a kérdést ha lexarod hogy mit tanácsolunk?
2012. jan. 15. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
dögölj meg te te fosköcsög
2012. jan. 16. 12:02
 9/11 anonim válasza:

Én a vitából kimaradnék...csak választ írok:

Nekem azt mondták, semmi -K betűs kaját nem szabad nekik adni. A káposztát azért nem, mert odaragadhat a pofazacskójukba és egy idő után megfulladhat. A másik pedig az, hogy puffaszt!

2012. aug. 30. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

Na ide figyeljetek mert úgy látom nem tudtok semmit.

Ha káposzta,lehet neki adni,ha savanyú akkor is.

És az nem igaz hogy rátapad xD....

egy kicsit dagaszt de nem sokat.

Úgy hogy nem szabad adni sokat csak egy kicsit. :D

Én szalámit adok az enyémnek nagyon kicsit.

És nincs semmi baja úgy hogy hús evők is.

És a szalámi növeszti őket. :)

2014. júl. 9. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!