Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mi a véleményetek erről a kis...

Mi a véleményetek erről a kis dzsungáriai törpe hörcsögről? (képek lent)

Figyelt kérdés

[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


Szerintetek jó a helye?És a höcsi milyen?

Bocsi a rossz minőségű képekért (telefonról fotóztam)


2009. máj. 27. 17:01
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Egyépként élőbe még cukibb :D
2009. máj. 27. 17:11
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Aranyos!=)

A hely is megfelelő!

2009. máj. 27. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Köszi :D

Amugy még van neki (nem látszik a képen) a mókuskeréktől egy kis hely ugy 8 cm-es.És mégegyszer köszi ja és adtam neked egy "zöld kezet".

Amúgy ha valakinek nem tetszik akkor nyugodtan írja meg (mondjuk ezen azz oldalon ettől nem kell tartani :D)

Én nagyon imádom.

2009. máj. 27. 17:20
 4/13 A kérdező kommentje:

Szerintetek mi kell még neki?

(Itatója is van)

2009. máj. 27. 17:21
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Ideális hörcsöglak!:)

Tudom ajánlani a gyapotalmot/álomalmot. Ezt a hörcsög kedvére formázza és takarót készít belőle, majd alá bújik. Nagyon aranyos tud lenni és imádja! Próbáld ki! Kereskedésekben lehet venni.

2009. máj. 27. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Oké kiprobáljuk majd :D

Köszi nekd is megy a pont xD

Nagyon szeretem az állatokat (van is néhány) és amennyi zsebpénzem van abból probálok nekik mindent megadni!

2009. máj. 27. 17:39
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Aranyos :)

Szerintem is jó a hely, én még valami fogkoptató alkalmatosságot tennék be neki, vagy kereskedésben vehetőt, vagy kiforrázott szőlőtőkét.

2009. máj. 27. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Oksi,köszi :D

Jár a pont :)

2009. máj. 27. 17:52
 9/13 anonim ***** válasza:
Jó a helye,meg aranyos is,én is szeretnék:DDe sosem lehet sajnos:(.Én amugy annyit módosítanék a helyén,hogy elöl nagy üres tér van,esztétikusabb lenne ha a kereket bal oldalon előrébbhoznád sréhen,és a papirguriga is előrébb jöhetne egy kicsit,és a fogkaparó sem elhanyagolható.
2009. máj. 27. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Ő rendezi a helyét és elől azért van anniy hely mert nagyon szeret a forgács allatt ásni meg rohangálni s ezért ott szokta dúrni a forgácsot meg ott rohangál,de köszi a válszt Te is kedeves vagy megy a pont :D
2009. máj. 27. 18:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!