Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Dzsungáriai hörcsögről? (lent)

Dzsungáriai hörcsögről? (lent)

Figyelt kérdés

Mi a vélemény?Tapasztalat? [link]

innen szeretnék beszerezni egy nőstényt :D majd utána egy hímet..:)


2011. szept. 24. 10:27
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
A honlap és a tenyészet tulajdonosára gondolsz vagy a höritartásra? :)
2011. szept. 24. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Hát úgy összességében mindenre :)
2011. szept. 24. 11:15
 3/13 anonim ***** válasza:
A horitartást guglizd ki, a tenyésztővel meg beszélgess.
2011. szept. 24. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Hidd el megtettem..de a szövegértést erősen ajánlom....TAPASZTALAT..
2011. szept. 24. 12:39
 5/13 anonim ***** válasza:
Szia!Én személy szerint beszélgettem vele stb...de én a sirokkohobbyhorcsog.ewk.hu(sirokko tenyésztőtől vásároltam hörit)mert szimpibb volt és a hörikéi nagyon szelídek ;) először az utóbbitól szerettem volna hörit,de mikor elmentem a höri nem volt olyan szelíd-félt :S de ettől fűggetlenül nyugottan vegyél tőle :) ezt csak akkor tudod meg ha személyesen látod és a höri sem félős ;D hát sok sikert de én a sirokkot ajánlom .
2011. szept. 24. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
a Sirokkót már én is nézegettem tetszik :)Csak nem tudom hol laknak :/ mert nem találom mert én fehérvári vagyok ..kicsit ez így nem szerencsés..de ha megmondanád hogy hol vannak azt megköszönném :) mert akkor lehet hogy megoldanám ha pl.nem Győrbe kéne menni :D UI: Fehérváron nincs höri tenyészet :D
2011. szept. 24. 17:34
 7/13 anonim ***** válasza:
Szia!Ők Budaőrsön laknak de szivesen el is viszik a hörit ha kell a nyugati P.udvar fele is vagy a moricz zsingmond térre is :) ha gondolod hívd fel majd (jelenleg is vannak picik lefoglalhatók illetve már elvihetök is ;) a társ tenyèsztőjénél is át veheted a picit(11.ker)vagy nála is :) ja és mielött át adja(e)a hörit azelött beszélgetni fog veled h jó helyre kerül e a höri vagy sem illetve h tudod e mivel jár stb...sok sikert :)
2011. szept. 25. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Ja és van a társ tenyésztőjénél (2-nél)is babák ha gondolod néz körül melyik jobb neked.Én Anikótól egy gyönyörű Olasz vérvonalú piri szemű ,narancs hordozó pearl-mandarin csajt hoztam el(majd tovább tenyésztésre),és hihetetlen aranyos és szelíd ;)
2011. szept. 25. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen sokat segítettél :) Hát én hobby tenyészetet szeretnék..:) ezért egy kék kislányt szeretnék venni meg egy vadas vagy pearl fiút :D szerintem Apukám el visz Budaörsre nincs annyira messze :D
2011. szept. 25. 12:02
 10/13 anonim ***** válasza:

Szia!Azt hiszem van vadas,pearl,pearl-kék és kék hörijük is más alomból is azt hiszem :)Egyébként én is Tenyészteni fogom őket(hobbi szinten)de majd kb 3-6 hónap múlva :)

Itt van a honlapja:Én ebből az alomból vettem,ők Olasz érvonalúak: [link] meg itt a egy másik alom is: [link] kicsit később lehet elhozni őket itt pearl-kék és vadasok vannak :)Sok sikert,hívd fel és ő elmondja melyik baba szabad és melyik alomból,melyik illetve ajánlja e tenyésztésre,ja és mond el neki hogy tenyésztésre szeretnél hörit :) sok sikert szia

2011. szept. 25. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!