Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hány tengerimalacotok van?...

Hány tengerimalacotok van? Nekem sajnos csak egy, de ő megkap mindent és nagyon szeretem.

Figyelt kérdés

2012. jan. 25. 12:07
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Nekem is csak egy van. De olyan jó lenne ha lenne egy lánykám is és lenne családjuk :))
2012. jan. 25. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Enyém is kisfiú. :)
2012. jan. 25. 12:17
 3/15 anonim ***** válasza:
Nekem három! Két fiú és egy lány! :)
2012. jan. 25. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Hááááááááááát, nyolc. Hat lány és két ivartalanított fiú. Az egyik gyönyörű lányka fiai. Ők is mindent megkapnak, minőségi ellátást, minőségi ennivalót, és minőségi leszidást, ha rossz fát tesznek a tűzre. A reagálás: brrrrrrr.

Ne legyen egyedül a malackád, mert a mali társas lény. Szerezz mellé lehetőleg azonos nemű társat.Meglátod, hogy ő is a szívedhez fog nőni.

2012. jan. 25. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Tudom hogy jobb ha többen vannak, de egyelőre csak egynek van helye... :/ De sokat foglalkozok vele, ami igényel is. :)
2012. jan. 25. 12:26
 6/15 anonim ***** válasza:
és mind a nyolc a szobádban van? Nem zajosak? Hogy oldjátok meg a takarítást? Én minden nap takarítom, de van akinek kibír egy hetet is az alom. Nem tudom én mit csinálok rosszul.
2012. jan. 25. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Hát igen, a 8 az azért nem semmi lehet. :) Megmondom őszintén, annyival nem bírnék. Biztos zajosak, takarítani is sűrűbben kell, meg hát a napi kajájuk se lehet kevés.
2012. jan. 25. 12:31
 8/15 anonim ***** válasza:
Nekem nem tengerimalacom van, hanem hörcsögöm és 9-en vannak, mert úgy vettem meg az egyiket, hogy terhes volt! :) Mindegyik megkap mindent, mindenkinek szép tágas kuckója van, mindenük megvan!
2012. jan. 25. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Nekem is hörim van Dzsungáriai Törpe de csak 1, de neki is meg van mindene :)
2012. jan. 25. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
A höriket is nagyon szeretem, csak azok olyan kis pindurik. :) Nem lehet őket annyira fogdosni. :D Mondjuk nekem még nem volt, de tuti attól félnék hogy eltűnik a szobámban... Na a malackával nincs ilyen gond, azért elég feltűnő egy jószág. :)))
2012. jan. 25. 18:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!