Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Ha már elhízott a fiú patkányo...

Orsii7 kérdése:

Ha már elhízott a fiú patkányom. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Sajnos nem igazán tudtam hogy afiúk jobban elhiznak miint a lányok rengeteg dolgot tudok róluk de sajnos ezt nem tudtam.:/ Így hát elhizott 2 fiú patkányom az egyik kicsit dagibb mint a másik.:) Még nem nagyon dagik de azért nem olyanok mint kellene kérlek irjatok mivel tudnám megoldani hogy legyenek normális méretűek:) (rosz indulatú válaszokat nem szerretnék!:))
2012. jan. 26. 20:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Sok mozgás, semmi nasi. Ha eddig olyan tápot kaptak, amiben sok a szotyi meg a kukorica, akkor azt is érdemes leváltani egy jobb minőségűre.
2012. jan. 26. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Kevesebb ennivaló. A szokásosnak a fele is elég bőven. Ha van mód rá, akkor mozgasd, vedd ki, aztán hadd égjen a felesleges zsírtömeg
2012. jan. 26. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszönöm:) hát igen imádják a szotyit ezért általában azt adok nekik de akkor mit adjak nekik ami azért éhség űző de azért nem anyira hízlal??:Degyébként mindennap kiveszem őket és hagyom had szaladgáljanak a szobámban.:) akkor ezt folytatom.:)
2012. jan. 26. 21:22
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem az egerem hízott el eléggé, ő most diétán van, vettem neki rágcsáló tápot, sok zöldséget kap gyümölcs helyett, szotyit és ilyeneket egyáltalán nem. Na meg megpróbálom sokat mozgatni. Javulást látok nála így másfél hét után kb. Agresszívabb picit a kajaváltozás miatt, stresszes, de viszont kezd sokkal aktívabb lenni mint azelőtt, könnyebben mozog.
2013. nov. 17. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!