Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Tesómék adni akarnak nekünk...

Tesómék adni akarnak nekünk hörcsögöt, de nem tudom, hogy egy vagy kettő legyen. Hogy érzi magát jobban?

Figyelt kérdés
2012. jan. 30. 15:08
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
nehogy kirakt a 25-26°C az ideális neki. De ha 1 lány 1 fiú van nem fognak verekedni csak sok kicsi lesz arra számíts, amúgy enyém hangos éjjel hogy kaparássza a wc papírt de nem kelt fel vele..1
2012. jan. 31. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
Nekem egy hörcsögöm van csak ami tök jól el van. De ha van mellette egy másik jopbban eljátszik vele. Csak ne két fiú hörcsögöt és ne két lányt meg megölik egymást mer nincs hím/nőstény.
2012. febr. 8. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Úgy döntöttem, hogy egyenlőre csak egy hörit hozatok, aztán majd meglátjuk, hogy bírja. Ráadásul csak a szobába tudom tenni, ahol alszunk, és bízom abban, hogy egyedül nem csap akkora zajt. Kb. 1 hét múlva érkezik, mert nemrég születtek.
2012. febr. 9. 10:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!