Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Ivartalanított tengerimalacom...

Ivartalanított tengerimalacom egyfolytában rámászik a lányra és szegény már nagyon visít. Meddig lesz ez így?

Figyelt kérdés
KB. 2 hete ivartalanították a fiú tengerimalacomat, és ma már összerakhattam a lánnyal és egyfolytában rámászik és hát próbálkozik, de a lány már nagyonv isít szegénykém. Mikor foglya a fiú abba hagyni, vagy rájönni hogy nincsen értelme a dolognak, vagy mostmár örökké ezt fogyla csinálni?akinek van hasonló tapasztalata az segíthetne.Vagy egyálltalán ráfog jönni hogy nincsen értelme, mert ha jól tudom a golyóit vették ki és így ugye spermája sincsen és így mindig sikertelen az aktus.
2009. máj. 30. 20:50
 1/2 anonim ***** válasza:
Majd abba hagyja előbb utóbb. Nekem is ugyanez volt a szitu, de aztán abbamaradt, már évek óta nem láttam, hogy rámászott volna.
2009. máj. 30. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

idő kell,míg kiürülnek a hormonok..egyébként a lány malacka ivartalanítását is ajánlom,rengeteg rákos megbetegedéstől mented meg és a halálos emlődagnatod is kivéded..

az én nyuszim is ki lett pakolva,semmi baja,egyik ismerősöm nyusziját most műtötték emlődganattal,és egyben ivartlanították is..

2009. máj. 30. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!