Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » SOS! Hogyan hozzam el a...

SOS! Hogyan hozzam el a hörcsögömet télen?

Figyelt kérdés
Ma kapok egy hörcsögöt,(sok volt már nekem) és most ugye nagyon hideg tél van.Na most,köztudott hogyha a hörcsög megfázik,akkor meghalhat.....és nekünk sajnos nincs kocsink.És elég sokat kellene buszozni.Kibéleljem neki valamivel a hordozóját?,tegyem be egy szatyorba???nem szeretném hogy megfázzon.KÉRLEK SEGÍTSETEK!30 PERC ÉS INDULUNK!
2012. jan. 31. 14:46
 1/5 anonim ***** válasza:
rakd a kabatotba,vagy tekerd be egy pulcsiba
2012. jan. 31. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A hordozót vastag forgáccsal béleld ki, és tegyél bele egy kötött sapkát. De vigyázz ha belemegy kapjon benne levegőt! Nem tudom milyen a hordozód (az enyémnek az egyik oldalon az ajtónál csak rács van) ha neked is ilyen akkor a rácsnál takarni kéne egy kicsit mert az ajtón kívül is vannak szellőzök ott kap levegőt, de ne érje húzat. Minél kevesebbet legyél vele utcán, tudd meg mikor jönnek a buszok és időzíts. A buszon is ne az ajtóba áll meg vele hanem ülj le vele vagy áll a sorok közé, hogy ne érje huzat. Én nem tenném a kabátomba mert megfullad vagy elszökik, a szatyor is fulladás veszélyes. Ha nagyon aggódsz kérd meg egyik ismerősödet hátha elvállal egy fuvart kocsival.
2012. jan. 31. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Simán hazamehetsz vele busszal. Az én hörcsöghordozóm egy egyszerű kis befőttesüveg, aminek a tetején kicsi lyukak vannak, amiket én csináltam rá. Szerintem tök fölösleges hörcsögdobozokra pénzt kidobni... Ha a kabátod alá rakod, semmi baja nem lesz. Én is úgy hoztam haza régen az enyéimet, és lassan két évesek lesznek, törpehörcsögök. :D
2012. febr. 2. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
mi most egy 3 hónapos tengerimalacot vittünk 250 km-re. egy cipősdobozt jól kibéleltünk, hogy bele is tudjon bújni a ruhákba, csinált magának kis vackot. A tetejére pár lukat ütöttünk, és néha megemeltük 1-2 másodpercre, hogy kapjon levegőt. kibírta az utat :)
2012. febr. 2. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
kijukasztassz egy müanyag dobozkát és bele tekered egy sálba úgy h egy résnyire ki maradjanak a lyukak
2012. febr. 4. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!