Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Állatorvos mennyiért kezel...

Állatorvos mennyiért kezel egy tengerimalacot?

Figyelt kérdés
Orvoshoz kell vinnem a tengerimalacomat, mennyit kér el a vizsgálatért, illetve a kezelésért körülbelül? Bőr problémája, vakarózik, és sebes is itt-ott a bőre. Mindenképp meg akarom gyógyíttatni, de jó lenne a kb. árakat, hogy elég a zsebpénzem rá. köszönöm előre is.
2012. febr. 1. 10:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nekünk pár (1-2) ezer forintból kijött. Nem is a kezelés a drága hanem az esetleges gyógyszer amit felhasznál. Nyugodtan menj el!!!
2012. febr. 1. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
48%
0-tól a csillagos égig. Attól függ mit kell vele csinálni.
2012. febr. 1. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Dottorre ***** válasza:

Vidd a körzeti orvoshoz, ott elvileg vizsgálati díj nincs, csak azt kell költened rá, amit ad gyógyszert, vagy injekciót. A hozzád tartozó körzeti állatorvosi rendelőt megtalálod a google-n, illetve itt:

[link]

2012. febr. 1. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Dottorre ***** válasza:
100%
Az oldalon nem minden rendelő körzeti! Én mindig fel szoktam hívni az orvost, és előre kérek tájékoztatást a díjakról!
2012. febr. 1. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Attól függ milyen orvoshoz viszed. Magánorvosnál sokkal drágább... ha állatkórházba viszed ott sokkal olcsóbb. (tapasztalat :D)
2012. febr. 1. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek!! :)
2012. febr. 2. 05:27
 7/11 anonim ***** válasza:

Szia,


ha budapesti vagy, akkor tengerimalaccal mindenképpen a SzIE egzotikus osztályára menjél! Ez a VII. kerület István utca - Rottenbiller utca sarkán van. Három doki rendel ott (Molnár, Pazár, Sátorhelyi), és mindegyik nagyon nagyon jó! Van szakvizsgájuk a malacok gyógyításához, tehát nem adnak majd olyan antibiotikumot, amitől meghalhat! Nem tudom mit kell vele csinálni, az enyémnek a szemével volt elég komoly gond és 4000 Ft-ot kellett fizetnem. Jobban jársz, ha minél előbb elviszed, mert ez valami gombás vagy atkás megbetegedés lesz, amit gyógyszerek nélkül nem tudsz kikezelni! Miután elvitted ne tedd vissza a malacot, hanem a ketrecét és a tartozékokat (ház, lépcső, etető) bő ecetes vízzel mosd át, a rongyokat cseréld ki! Van társa a malacnak?

2012. febr. 2. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Igen, van társa a malackának. Két kislány. Ő is kezd jobban vakarózni, de rajta nincs seb. C vitamin az megy nekik november óta, most picit több cseppet kapnak. Igen, a napokban mindenképp kihívom a dokit. Remélem ez az orvos is ért hozzájuk. Vau egyszer beteg volt, vagyis kétszer, s meggyógyította szépen. Én az árától félek, mert emlékszem anyu akkor sokat fizetett a kezelésért.
2012. febr. 4. 06:37
 9/11 anonim ***** válasza:
Ha megírod, hogy hol laksz, utána tudok nézni neked, hogy kinek van a környéken egzotikus állatok szakvizsgája! Szerintem olcsóbban megúszod, ha te viszed el őket az állatorvoshoz, mert akkor nincsen kiszállási díj.
2012. febr. 6. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Keresztes Ramóna válasza:
A lányom tengeri malacának az oldalán nőtt egy pukli, elvittük orvoshoz, hogy megmondja mi az. Csak megnézte, azt mondta figyelgessük, hogy nő-e. Az ajtóra ki volt írva, hogy 1000Ft(rágcsálok), annyit fizettünk.
2012. febr. 6. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!