Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Ez természetes hogy?

Ez természetes hogy?

Figyelt kérdés
Hogy, 3 centis wc papír darabokat visz be a házikójába a törpehörim? És abból béleli ki a kis házát. Elakarom végezni a(mindennapi takarítást a házába) takarítást de nincs szívem kiszedni wc papír darabkákat mert minden nap szorgosan építget. Mit tegyek?
2012. febr. 2. 12:53
 1/6 A kérdező kommentje:
És választ is szeretnék rá kapni hogy természetes az hogy a házába cipeli? ( persze a házán belül még szét cincálja és negyed akkora lesz a wc papír..)
2012. febr. 2. 12:54
 2/6 anonim ***** válasza:

Persze, hogy természetes! Nálam is ezt csinálják, méghozzá azért, mert meleg, és azzal bélelik ki a házukat. :)

amúgy meg, szerintem teljesen felesleges naponta kitakarítani a házukat. Az én hörcsijeimet havonta takarítom, mert óriási helyük van, és semmi bajuk sem lett eddig attól, hogy nincs minden nap kitakarítva a helyük. Meg szerintem felesleges időpocsékolás is.

2012. febr. 2. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszod. Nem a helyét, csak a házát amibe alszik..
2012. febr. 2. 16:59
 4/6 anonim ***** válasza:

Szerintem azért takarítsd ki nyugodtan neki a házát, ahol alszik, nehogy már a kakiban aludjon. Vagy van úgy, hogy még eleinte oda is pisilnek és csak később szoknak rá arra, hogy kijárnak rendesen! Szóval szerintem tartsd őt tisztán ez nagyon fontos az egészsége érdekében! És akkor én azt ajánlom, ha kitakarítottad, akkor csináld meg neki úgy, ahogy ő megcsinálta magának a wc papír feldarabolást! :)

Én is pl. azt szoktam az aranyhörcsögeimnél hogy kitisztítom a kis házukat és aztán teszek be nekik újra friss forgácsot külön a házikóba és tiszta rongyot (ágynemű)! Mert ők meg a forgácsot hordják be maguknak!

2012. febr. 2. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Semmi baja nem lesz egy kis kakitól :) pisilni nem fog a házába, azt nem szoktak, csak kakilni. De attól meg nem lesz semmi baja. Elég ha hetente kitisztítod a helyét a házikóval együtt. Naponta teljesen értelmetlen, ők azt szeretik, ha mindenhol érezhetik a saját szagukat, és azzal hogy állandóan kipucolod, csak annál inkább jelölgetni fog.
2012. febr. 2. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Enyém is ezt csinálja :).
2012. febr. 17. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!