Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Milyen rágcsállót ajánlotok?

Zsombika kérdése:

Milyen rágcsállót ajánlotok?

Figyelt kérdés
Fajtára gondoltam,valami ami aranyos örökmozgó és kézbevehető

2012. febr. 3. 15:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Törpehörcsög.
2012. febr. 3. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
mi az a rágcsálló?
2012. febr. 3. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
patkány
2012. febr. 3. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Tengerimalac
2012. febr. 3. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
ajánlom a dzsungáriai törpehörcsögöt, aranyosak, nem harapnak, szeretnek lustálkodni, de játszani is, párban ne tartsd őket, mert havonta számíthatsz utódokra, tök pofák mikor az összes napraforgó magot, vagy más magokat a szájukba gyömöszölik...
2012. febr. 3. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
nálam a legidősebb 2 és fél évig élt, ha hosszabb életűt akarsz, vegyél csincsillát, ha lenne helyem már én is vettem volna... rendkívül tiszták, egyáltalán nem büdösödnek
2012. febr. 3. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
nagyon köszönöm a sok jó válszt szerintem törpehörcsögöt fogok venni.Itt falun az is megteszi
2012. febr. 3. 16:19
 8/12 anonim ***** válasza:

ja mi a rágcsálló?? én csak rágcsálókat ismerek..

és falun IS lehet normális állatot venni,sőt!

én a tengerimalacot ajánlanám neked,am a nyuszit nem mert nem illene az elmédhez! ;)

2012. febr. 3. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Melyik rágcsálónak tudod az igényeit és a szükségleteit teljesíteni? Mert akkor azt ajánlanám neked

A tengerimalacot 100*50 ketrecben kell minimum tartani. Két azonos neműt vagy ivartalanított fiút lánnyal kell tartani minimum mert nagyon fajtárs igényes állatka. Széna és víz mindig kell legyen előtte. Rendszeresen vágni kell a körmét, takarítani kell, szelídíteni....Ha ezeket (és még sok más mindent) tudsz vállalni akkor a tengerimalacot tudnám ajánlani.

Amúgy korábbi hozzászólóknak: a nyuszi nem rágcsáló, tehát kár ajánlani.

Nézz még utána a köv. állatoknak, sajnos az ő igényeiket nem ismerem: degu, hörcsög, egér (sok fajtája van), zsírfarkú egér, japán táncoló egér, patkány, esetleg mókus...

2012. febr. 3. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Hörcsögre szavaznék. A tengerimalacot az előttem szólókkal ellentétben nem javasolnám, mert az általában nem annyira szereti, ha fogdossák, inkább jobban igénylik egy fajtárs társaságát, mint az emberét. (Persze vannak kivételek, de időbe telik megszelídíteni őket.)
2012. febr. 3. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!