Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hogyan etessem a hörcsögöm...

Hogyan etessem a hörcsögöm hogy elfogyjon?

Figyelt kérdés
Dzsungáriai törpehöri aki 2 éves és akkora lett mint egy aranyhörcsög. Van mókuskereke nem nagyon használja mostanság. Ez azért van mert öregszik? Féltem őt furán viselkedik, remeg a kezemben. Most hoztak nekem mégegy hörit félnek egymástól nem teszem őket össze egyáltalán és kezet is mosok mikor egyik után a másikhoz nyúlok. lehet hogy mégis érzi a fiú höri szagát? szeme is begyulladt, szokott neki de ennyire nem. kamillázgatom. de nem tudom kezdek félni hogy mi lesz vele. és hogy diétáztassam milyen kajákat adjak neki h fogyjon?
2012. febr. 6. 16:32
 1/6 A kérdező kommentje:
*lefogyjon helyesbítek nem akarom hogy elfogyjon ne kezdjetek légyszives humorizálni elírtam fontos lenne a válasz mert aggódok. nagyon szeretek őt.
2012. febr. 6. 16:34
 2/6 anonim ***** válasza:
45%
Mi tudjuk?! Ha szereted, miért nem viszed állatorvoshoz, nem vagyunk mi mágusok, akik ilyenekre tudnak válaszolni...
2012. febr. 6. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
66%
Állatorvos, de nagyon gyorsan!
2012. febr. 7. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
48%
A begyulladt szemét el kéne vinni az állatorvoshoz. (de csak akkor ha nem segít a kamilla.) Ha pedig elhízik ne adj neki sokat enni.
2012. febr. 7. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
33%

2 évesen már elég öreg, nem fog sokáig élni, főleg ha ilyen gondjai vannak. Az elhízás nem olyan nagy gond, nekem is elhíztak az hörcsögeim, mégis sokáig éltek. De az olajos magvakat, mint például szotyi, hanyagold. Állatorvossal lehet felíratni gyógyszeres szemcseppet, az talán használ. Egyébként másban nem fog tudni segíteni a doki.

Ha már régóta gyulladt a szeme, akkor lehet, hogy a poros forgácsra allergiás, mert gondolom forgácsot használsz. Próbáld ki a csutka-almot, vagy valami egyéb almozó anyagot. Drágábbak, de arra nem szoktak allergiásak lenni.

2012. febr. 7. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Sokat iszik? Lehet cukorbeteg,nem foglak ilyezgetni,nyugi:)

Az olajos magvakat hanyagold,mert hízlalnak. Mozgasd sokat,a tenyeredben is 'pakolgathatod' a kezedben,hogy lépcsőzzön a kezedben.

2012. febr. 10. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!