Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mennyibe kerül kb. tengerimala...

Mennyibe kerül kb. tengerimalacnak bőrkaparék vizsgálat?

Figyelt kérdés
Ha tudtok olyan helyet Budapest területén, ahol jó árban megcsinálják, légyszi' írjátok le. Jó ár alatt azt értem, hogy olyan 5-6 ezer forint max. Köszönöm
2012. febr. 7. 12:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nagyjából mindenhol ennyi. De lehet, hogy nincs is rá szükség. Vidd a 7. kerületi Állatorvosi egyetem egzotikus osztályára. Nyuszimmal is odajárunk. :)
2012. febr. 7. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nálunk is lehet, hogy kelleni fog (ma derül ki.. :) ), a VII. kerületbe a SzIE-n (István utca-Rottenbiller sarok) 6000 Ft, viszont ott van egzotikus osztály, így biztos lehetsz benne, hogy értenek hozzá! Nálunk először kezeltük sprayvel és krémmel a bőrét (mielőtt mintát vett volna a doki) és mostanra úgy látom nagyon szép lett neki, szóval nem is hiszem, hogy kelleni fog a vizsgálat!
2012. febr. 8. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Arik vagytok, remélem én is, csak tudjátok már lassan egy éve küzdünk ugyanazzal a problémával, a kis Füli bőrével, vakarózik, korpázik, már meg sem tudom számolni a két kezemen, hogy hány Ivomec injectiot kapott rühösségre meg Advantage cseppet tetvek ellen, és biztosra szeretnék menni, hogy mi is pontosan a baja. Arra gondoltam, hogy talán gombás, de azt mondta az orvos, hogy a gomba nem viszket, ezért biztos, hogy rühes, de lehet, hogy párosul gombával. Szegénykém...Ráadásul két malacom van, az egyiknek semmi baja, csak a rex malacnak. Már vettem nekik Immunovet immunerősítő port, mert valószínű a Fülinek gyengébb az immunrendszere,mivel fajtatiszta, ezért jönnek ki rajta folyton ezek a betegségek. De már azt akarom, hogy meggyógyuljon!!!!!!!!! Egyrészt mert sajnálom, másrészt már rengeteg pénzt költöttem rá. Köszönöm a válaszokat!!
2012. febr. 9. 08:49
 4/12 anonim ***** válasza:
Kihez jársz orvoshoz? Van egzotikus állatok szakvizsgája?
2012. febr. 10. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Elvileg van. 13. kerületbe járok, de a nevét inkább nem írom ki nyilvánosan. :-)
2012. febr. 10. 12:44
 6/12 anonim ***** válasza:
Miért? Nyugodtan kiírhatod, legalább tudjuk majd, hogy a 13-ik kerületben hol van egzotikus szakvizsgás orvos.. :) Vagy elküldheted privátban is! Egyébként szerintem vidd el az egyetemre, mert sokszor volt, hogy jó orvosa van valakinek, csak épp az egyetemen már láttak nagyon sok malacot! Ha gondolod megadom a mi orvosunk számát és tudsz tőle kérni időpontot! Milyen fajta malacod van?
2012. febr. 10. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Tegnap vettek Fülitől bőrkaparékot, ugyanoda mentünk, de most van egy másik doki, remélem ő meggyógyítja:-) Jövőhéten lesz eredmény:-)
2012. febr. 14. 10:10
 8/12 anonim ***** válasza:
Mi lett az eredménye a vizsgálatnak?? :)
2012. febr. 19. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Még nincs, majd jövőhét szerda körül lesz eredmény.-) Majd megírom:-)
2012. febr. 19. 17:43
 10/12 A kérdező kommentje:
Negatív lett az eredmény, úgyhogy én már nem tudom mi a baja. Hétfőn állatorvos...meglátjuk.
2012. febr. 23. 10:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!