Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Szeretnék valamilyen kisállato...

Szeretnék valamilyen kisállatot. Mondanátok ötleteket?

Figyelt kérdés

Hörcsögön kívül,mert az van már :)

Ha lehet olyat mondjatok,ami terráriumba tartható és aminek nem túl nehéz a tartása.

Válaszotokat köszönöm!


2012. febr. 14. 20:43
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

A nyúl tartása hatalmas felelősség, és igen nagy pénzbe kerül. Erről inkább tegyél le.

Azt javaslom, a höriddel próbálj többet foglalkozni.

2012. febr. 14. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
a hörivel nem lehet olyan sokat foglalkozni én félek mindig, hogy megharap és sokat alszanak.
2012. febr. 15. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

Tengerimalacból legalább kettőt kell tartani két azonos neműt vagy ivartalanított fiúcskát lánnyal. A két malackának 100*50 ketrecre lesz szüksége. Talán ez segít majd a döntésben. :)

Kis állatok: patkány(nagyon intelligensek és igénylik a törödést), egér (sok féle van, pl. japán táncoló), degu, csincsilla (mozgékony állatka), afrikai fehérhasú törpesüni (annyira nem emberközpontú és éjjel van fent de nagyon jópofa)

Bármi mellett döntesz először örökbe fogadni próbálj vannak rágcsálókkal foglalkozó szervezetek. Pl. rágcsamentés Ha tengerimalac mellett döntesz én abban tudok szervezetileg segíteni. :)

2012. febr. 15. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:

LFA válasza:


A nyúl tartása hatalmas felelősség, és igen nagy pénzbe kerül. Erről inkább tegyél le.

Azt javaslom, a höriddel próbálj többet foglalkozni.



-Volt régebben törpenyuszim és sztem nem került sok pénzbe,kifejtenéd bővebben,h mire gondolsz?


Írta egy válaszoló,hogy a hörivel nem lehet sokat foglalkozni,és igaza van,azért mert szinte egész nap alszik.Ha felkel akkor kiveszem és szórakozok vele,de azért annyi mindent nem lehet vele csinálni.

2012. febr. 15. 15:19
 15/20 anonim ***** válasza:
Én mongol futóegereket ajánlok:) Eddig nekem már 7 is volt az évek folyamán, és mindegyik már elsőre is teljesen megbízott bennem, mikor kiengedtem futkosni. Deguim, meg patkányaim is voltak már, de velük nem volt ekkora szerencsém, egyedül a mongikkal volt ez, hogy az összes jófej volt eddig. Nekik is jobb a terrárium, de azért kell nekik egy jó tágas, ingergazdag hely, éshát egyedül ugye nem szabad tartani őket, mert társas állatok. Szerintem ők a legjobbak :)
2012. febr. 15. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Szerintem valami kisegeret vegyél. Táncolóegér vagy fehér egér.
2012. febr. 15. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
a nyuszi gondozása nem kerül sokba :)
2012. febr. 16. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
Szerintem se :)
2012. febr. 17. 20:12
 19/20 anonim ***** válasza:
Na milyen kisállatod lett/lesz??:)
2012. márc. 3. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
Hát szerintem nyuszi,de nem akarom elsietni,még gondolkodom :)
2012. márc. 4. 07:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!