Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mit gondoltok? Arany vagy...

Mit gondoltok? Arany vagy törpehöri a szelídebb?

Figyelt kérdés
Előre is köszi :D
2012. febr. 15. 15:41
 1/7 anonim ***** válasza:
szerintem nem fajta kérdése, hanem, mint a kutyáknál, a nevelésé. Ha kicsi korától kezdve sokat foglalkoznak velük, simogatják őket, akkor mindkettő ugyanolyan szelíd lesz.
2012. febr. 15. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem csak aranyhörim volt eddig, de abból viszont rengeteggel volt már dolgom, és a legtöbbjük teljesen aranyos volt, az is amelyik felnőttként került hozzám. De volt azért egy-kettő nehéz eset is, volt egy harapós is, de 90 százalékban kedves állatkák :)
2012. febr. 15. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem is mindig szíriai aranyhöri volt és vannak is és lesznek is, ők nagyon hamar megszelídülnek! Főleg ha egészen kiskoruktól vannak meg, akkor még hamarabb és még könnyebben!
2012. febr. 15. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat :) nekem két törpehörim van,de egy év után se sikerült teljesen megszelídítenem őket :S azért még próbálkozozk :D
2012. febr. 16. 07:49
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem a törpehöri jobb ,nekem is az van ,meg nem is olyan büdi.
2012. febr. 16. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Az aranyhörcsög se büdös,tudod takarítani kell:)

Nekem már rengeteg hörim volt-van. Törpe is és arany is. És mindegyik egy egyéniség,de számomra az arany höriket mindig kevesebb ideig tartott megszelídíteni és kevésbé voltak hiperaktívak.

De mind a kettő lehet nagyon szelíd és kevésbé szelíd is

2012. febr. 16. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszi:)
2012. febr. 19. 20:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!